Blitzschnelle Lieferung
Einfache Rücksendungen
SSL Sichere Zahlungen
Kundendienst
Konnte die Verfügbarkeit der Abholung nicht laden.
Haben Sie Fragen? Zögern Sie nicht, uns hier zu kontaktieren
Fragen Sie den Experten
Μπείτε στην εποχή του gaming με τον OMEN 16L. Με την ισχύ ενός επεξεργαστή Intel®[1] και κάρτα γραφικών υψηλής απόδοσης, προσφέρει βελτιωμένη απόδοση σε συμπαγή μορφή. Ιδανικό για χαλάρωση μετά από μια κουραστική μέρα ή gaming κατά τη διάρκεια του ελεύθερου χρόνου σας.
| Έγχρωμο | Μαύρο σκοτεινό μέταλλο |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο σκοτεινό μέταλλο |
| Σχεδίαση προϊόντος | Ανάγλυφο φινίρισμα |
| Υποδοχές επέκτασης | 3 M.2 (2 για τη μονάδα στερεάς κατάστασης, 1 για το WLAN) |
| Θύρες | 1 USB Type-C®, με ρυθμό σηματοδότησης 10 Gbps, 3 USB Type-A, με ρυθμό σηματοδότησης 5 Gbps, 1 σύνθετη υποδοχή ακουστικών/μικροφώνου |
| Θύρες | 4 USB 2.0 Type-A, 1 RJ-45, 1 έξοδος γραμμής |
| Υποδοχές βίντεο | 1 HDMI 2.1b, 3 DisplayPort™ 2.1β |
| Ασύρματη λειτουργία | Κάρτα ασύρματου δικτύου Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE-VT 802.11a/b/g/n/ax (2x2) και Bluetooth® 5.4 |
| Αριθμός υποσημείωσης ασύρματων τεχνολογιών | [11,12,13,46] |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 6.10 x 13.26 x 12.12 in |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 15,5 x 33,7 x 30,8 cm |
| Υπηρεσίες cloud | 100 GB αποθηκευτικού χώρου στο Dropbox για 3 μήνες |
| Αριθμός υποσημείωσης υπηρεσίας cloud | [1] |
| Εσωτερικός χώρος αποθήκευσης | Μονάδα SSD 1 TB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 |
| Γραφικά | Ξεχωριστά |
| Γραφικά (ξεχωριστά) | NVIDIA® GeForce RTX™ 5050 (αποκλειστική μνήμη GDDR6 8 GB) |
| Διάταξη μνήμης (υποδοχές και μέγεθος) | 1 x 16 GB |
| Υποδοχές μνήμης | 2 DIMM |
| Μνήμη | Μνήμη DDR5-4800 MT/s 16 GB (1 x 16 GB) |
| Σημείωση για τη μνήμη | Ταχύτητες μεταφοράς έως 4800 MT/s. |
| Ήχος | Υποστήριξη Omen Audio Control DTS:X Ultra |
| Πληκτρολόγιο | Μαύρο ενσύρματο πληκτρολόγιο USB HP 125 |
| Ποντίκι | Ενσύρματο οπτικό ποντίκι HP 125 USB μαύρο |
| Chipset | Intel® H770 |
| Οικογένεια επεξεργαστή | Επεξεργαστής Intel® Core™ i5 14ης γενιάς |
| Επεξεργαστής | Επεξεργαστής Intel® Core™ i5-14400F (έως 4,7 GHz με την τεχνολογία Intel® Turbo Boost, μνήμη cache L3 20 MB, 10 πυρήνες, 16 νήματα) |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Βάρος συσκευασίας | 8,72 kg |
| Βάρος | 5,57 kg |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 15,5 x 33,7 x 30,8 cm |
| Βάρος συσκευασίας | 8,72 kg |
| Βάρος | 5,57 kg |
| Part Number | D60X6EA |
| Μεικτό βάρος | 12 kg |
| Καθαρό βάρος | 10 kg |
| EAN Number | 0199896974202 |
| Εγγύηση | 2 έτη |
Bei Rechnungsstellung von Produkten bis 10:00 Uhr werden alle Bestellungen am selben Tag bearbeitet.
Der Versand der Produkte erfolgt mit Geniki Taxydromiki, BOX NOW, ACS, ELTA Courier oder einem lokalen Kurierdienst (innerhalb Attikas). Die Versandkosten werden je nach Volumengewicht berechnet.
Weitere Informationen zu den Versandkosten finden Sie hier oder direkt im Checkout-Schritt, indem Sie die Postleitzahl und Adresse eingeben. Voraussichtliche Lieferzeit: 2-3 Werktage (abhängig vom Standort des Kunden).
Internationale Lieferungen (Europa): Alle Sendungen werden mit DHL Express (2-3 Tage) oder DHL Economy Saver (3-5 Tage) versandt. Wir unterstützen Lieferungen nach Deutschland, Frankreich, Österreich, Irland, Holland, Polen, Spanien, Italien, baltische und skandinavische Länder.