Blitzschnelle Lieferung
Einfache Rücksendungen
SSL Sichere Zahlungen
Kundendienst
Konnte die Verfügbarkeit der Abholung nicht laden.
Haben Sie Fragen? Zögern Sie nicht, uns hier zu kontaktieren
Fragen Sie den Experten
Το OMEN 35L Gaming Desktop PC ξεκλειδώνει τις δυνατότητές σας στην απόδοση. Διαθέτει τον τελευταίο επεξεργαστή AMD Ryzen™[1] και προηγμένη κάρτα γραφικών, με εξαρτήματα OMEN βελτιστοποιημένα για κορυφαίες θερμικές δυνατότητες και ισχύ. Σχεδιασμένος για εύκολη εξατομίκευση και αναβάθμιση χωρίς εργαλεία ώστε να ανταποκρίνεται στις gaming απαιτήσεις σας.
| Έγχρωμο | Μαύρο |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο σκιάς |
| Σχεδίαση προϊόντος | Ανάγλυφο φινίρισμα |
| Υποδοχές επέκτασης | 1 PCIe x16; 1 PCIe x4; 3 M.2 (2 για τη μονάδα στερεάς κατάστασης, 1 για το WLAN) |
| Θύρες | 1 USB Type-C®, με ρυθμό σηματοδότησης 10 Gbps (HP Sleep and Charge), 2 USB Type-A, με ρυθμό σηματοδότησης 5 Gbps (HP Sleep and Charge), 1 σύνθετη υποδοχή ακουστικών/μικροφώνου |
| Θύρες | 1 USB Type-C®, με ρυθμό σηματοδότησης 10 Gbps (DisplayPort™ 1.4), 1 USB Type-C®, με ρυθμό σηματοδότησης 10 Gbps, 2 USB Type-A, με ρυθμό σηματοδότησης 5 Gbps, 4 USB 2.0 Type-A, 1 υποδοχή ήχου 3,5 mm, 1 RJ-45 |
| Υποδοχές βίντεο | 1 HDMI 2.1b, 3 DisplayPort™ 2.1β |
| Ασύρματη λειτουργία | Ασύρματη κάρτα MediaTek Wi-Fi 6E RZ616 (2x2) και Bluetooth® 5.3 |
| Αριθμός υποσημείωσης ασύρματων τεχνολογιών | [12,46] |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 21 x 40,8 x 41 cm |
| Υπηρεσίες cloud | 100 GB αποθηκευτικού χώρου στο Dropbox για 3 μήνες |
| Αριθμός υποσημείωσης υπηρεσίας cloud | [1] |
| Εσωτερικός χώρος αποθήκευσης | Μονάδα SSD 1 TB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 |
| Γραφικά | Ξεχωριστά |
| Γραφικά (ξεχωριστά) | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 (αποκλειστική μνήμη GDDR7 12 GB) |
| Διάταξη μνήμης (υποδοχές και μέγεθος) | 2 x 16 GB |
| Υποδοχές μνήμης | 4 DIMM |
| Μνήμη | Μνήμη RAM DDR5-5600 MT/s 32 GB (2 x 16 GB) |
| Σημείωση για τη μνήμη | Ταχύτητες μεταφοράς έως 5600 MT/s. |
| Ήχος | Ήχος surround 5.1, Υποστήριξη OMEN Audio Control DTS Headphone:X™ |
| Πληκτρολόγιο | Μαύρο ενσύρματο πληκτρολόγιο USB HP 125 |
| Ποντίκι | Ενσύρματο οπτικό ποντίκι HP 125 USB μαύρο |
| Chipset | AMD B850 |
| Οικογένεια επεξεργαστή | Επεξεργαστής AMD Ryzen™ 7 |
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen™ 7 9800X3D (ρολόι max boost έως 5,2 GHz, μνήμη cache 96 MB L3 , 8 πυρήνες, 16 νήματα) |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Παράγοντας μορφής | microATX |
| Βάρος συσκευασίας | 18,5 kg |
| Βάρος | 14.5 kg |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 21 x 40,8 x 41 cm |
| Βάρος συσκευασίας | 18,5 kg |
| Βάρος | 14.5 kg |
| Part Number | D79Y1EA |
| Μεικτό βάρος | 19 kg |
| Καθαρό βάρος | 15 kg |
| EAN Number | 0821844291092 |
| Εγγύηση | 2 έτη |
Bei Rechnungsstellung von Produkten bis 10:00 Uhr werden alle Bestellungen am selben Tag bearbeitet.
Der Versand der Produkte erfolgt mit Geniki Taxydromiki, BOX NOW, ACS, ELTA Courier oder einem lokalen Kurierdienst (innerhalb Attikas). Die Versandkosten werden je nach Volumengewicht berechnet.
Weitere Informationen zu den Versandkosten finden Sie hier oder direkt im Checkout-Schritt, indem Sie die Postleitzahl und Adresse eingeben. Voraussichtliche Lieferzeit: 2-3 Werktage (abhängig vom Standort des Kunden).
Internationale Lieferungen (Europa): Alle Sendungen werden mit DHL Express (2-3 Tage) oder DHL Economy Saver (3-5 Tage) versandt. Wir unterstützen Lieferungen nach Deutschland, Frankreich, Österreich, Irland, Holland, Polen, Spanien, Italien, baltische und skandinavische Länder.