Blitzschnelle Lieferung
Einfache Rücksendungen
SSL Sichere Zahlungen
Kundendienst
Konnte die Verfügbarkeit der Abholung nicht laden.
Haben Sie Fragen? Zögern Sie nicht, uns hier zu kontaktieren
Fragen Sie den Experten
Πλοηγηθείτε στις απαιτήσεις της ημέρας σας με τον επιτραπέζιο υπολογιστή HP OmniStudio 27 ιντσών All-in-One, με την υποστήριξη τεχνητής νοημοσύνης AMD Ryzen™[1]. Εκτελέστε πολλές εργασίες ταυτόχρονα ομαλά, απολαύστε μια μεγάλη οθόνη HD που δίνει ζωή στην εργασία και την ψυχαγωγία και παραμείνετε συνδεδεμένοι με προσαρμοστικό ήχο και χαρακτηριστικά ευεξίας βάσει τεχνητής νοημοσύνης σχεδιασμένα για άνεση και συγκέντρωση.
| Έγχρωμο | Λευκό βαμβακιού |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό βαμβακιού |
| Σχεδίαση προϊόντος | Ανάγλυφο φινίρισμα |
| Υποδοχές επέκτασης | 2 M.2 (1 για φορτωμένη μονάδα SSD, 1 για φόρτωση WLAN) |
| Θύρες | 2 USB Type-C®, με ρυθμό σηματοδότησης 10 Gbps; 1 USB Type-A, με ρυθμό σηματοδότησης 10 Gbps, 2 USB 2.0 Type-A, 1 σύνθετη υποδοχή ακουστικών/μικροφώνου, 1 RJ-45 |
| Υποδοχές βίντεο | 1 έξοδος HDMI 2.0b |
| Ασύρματη λειτουργία | Ασύρματη κάρτα MediaTek Wi-Fi 6 MT7920 (2x2) και Bluetooth® 5.4 |
| Αριθμός υποσημείωσης ασύρματων τεχνολογιών | [12,46] |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | Αρχικές διαστάσεις 61,24 x 18,48 x 48,72 cm (σταθερό ύψος, βάση); Αρχικές διαστάσεις 61,24 x 18,48 x 52,52 cm (βάση ρυθμιζόμενου ύψους, μέγ.); Αρχικές διαστάσεις 61,24 x 18,48 x 42,62 cm (βάση ρυθμιζόμενου ύψους, ελάχ.) |
| Λόγος οθόνης προς σώμα (με ηχεία) | 94% |
| Αριθμός υποσημείωσης για τον λόγο οθόνης-σώματος (με ηχεία) | [5] |
| Υπηρεσίες cloud | 100 GB αποθηκευτικού χώρου στο Dropbox για 3 μήνες |
| Αριθμός υποσημείωσης υπηρεσίας cloud | [1] |
| Εσωτερικός χώρος αποθήκευσης | 1 TB PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
| Γραφικά | Ενσωματωμένα |
| Γραφικά (ενσωματωμένα) | Γραφικά AMD Radeon™ 840M |
| Διάταξη μνήμης (υποδοχές και μέγεθος) | 1 x 16 GB |
| Υποδοχές μνήμης | 2 SODIMM |
| Μνήμη | Μνήμη DDR5-5600 MT/s 16 GB (1 x 16 GB) |
| Σημείωση για τη μνήμη | Ταχύτητες μεταφοράς έως 5600 MT/s. |
| Ήχος | Δύο ηχεία 3 Watt |
| Πληκτρολόγιο | Σετ ενσύρματου πληκτρολογίου και ποντικιού HP 175C USB σε λευκό του κασμιριού |
| Chipset | Ενσωματωμένο AMD SoC |
| Οικογένεια επεξεργαστή | Επεξεργαστής AMD Ryzen™ AI 7 |
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen™ AI 7 445 (ρολόι max boost έως 4,6 GHz, μνήμη cache 8 MB L3 , 6 πυρήνες, 12 νήματα) |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Παράγοντας μορφής | Προσαρμοσμένος |
| Βάρος συσκευασίας | 11,96 kg |
| Βάρος | 5,94 kg (βάση σταθερού ύψους); 6,10 kg (βάση ρυθμιζόμενου ύψους) |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | Αρχικές διαστάσεις 61,24 x 18,48 x 48,72 cm (σταθερό ύψος, βάση); Αρχικές διαστάσεις 61,24 x 18,48 x 52,52 cm (βάση ρυθμιζόμενου ύψους, μέγ.); Αρχικές διαστάσεις 61,24 x 18,48 x 42,62 cm (βάση ρυθμιζόμενου ύψους, ελάχ.) |
| Βάρος συσκευασίας | 11,96 kg |
| Βάρος | 5,94 kg (βάση σταθερού ύψους); 6,10 kg (βάση ρυθμιζόμενου ύψους) |
| Part Number | D79Z1EA |
| Μεικτό βάρος | 15 kg |
| Καθαρό βάρος | 12 kg |
| EAN Number | 0821844291306 |
| Εγγύηση | 2 έτη |
Bei Rechnungsstellung von Produkten bis 10:00 Uhr werden alle Bestellungen am selben Tag bearbeitet.
Der Versand der Produkte erfolgt mit Geniki Taxydromiki, BOX NOW, ACS, ELTA Courier oder einem lokalen Kurierdienst (innerhalb Attikas). Die Versandkosten werden je nach Volumengewicht berechnet.
Weitere Informationen zu den Versandkosten finden Sie hier oder direkt im Checkout-Schritt, indem Sie die Postleitzahl und Adresse eingeben. Voraussichtliche Lieferzeit: 2-3 Werktage (abhängig vom Standort des Kunden).
Internationale Lieferungen (Europa): Alle Sendungen werden mit DHL Express (2-3 Tage) oder DHL Economy Saver (3-5 Tage) versandt. Wir unterstützen Lieferungen nach Deutschland, Frankreich, Österreich, Irland, Holland, Polen, Spanien, Italien, baltische und skandinavische Länder.