Blitzschnelle Lieferung
Einfache Rücksendungen
SSL Sichere Zahlungen
Kundendienst
Konnte die Verfügbarkeit der Abholung nicht laden.
Haben Sie Fragen? Zögern Sie nicht, uns hier zu kontaktieren
Fragen Sie einen Experten
Το laptop HP ProBook 4 G1ah 16 ιντσών παρέχει στις αναπτυσσόμενες επιχειρήσεις απόδοση εμπορικής ποιότητας, πολυεπίπεδη ασφάλεια τελικών σημείων[7] και ανθεκτικότητα σε έναν εύκολα αναβαθμίσιμο σχεδιασμό. Με τον πιο πρόσφατο επεξεργαστή AMD®[2] και μπαταρία μεγάλης διάρκειας ζωής, αυτός ο υπολογιστής με τις πολλαπλές λειτουργίες είναι έτοιμος για μακροπρόθεσμη παραγωγικότητα.
| Έγχρωμο | Φωτεινό πράσινο |
| Χρώμα προϊόντος | Φωτεινό πράσινο |
| Θύρες | 1 HDMI 2.1, 1 σύνθετη υποδοχή στερεοφωνικών ακουστικών/μικροφώνου, 1 RJ-45, 1 υποδοχή κλειδαριάς ασφαλείας, 2 USB Type-A, με ρυθμό σηματοδότησης 5 Gbps (τροφοδοτούμενες), 2 USB Type-C®, με ρυθμό σηματοδότησης 10 Gbps (παροχή ισχύος USB 3.0, DisplayPort™ 1.4) |
| Σημείωση θυρών | Δεν περιλαμβάνονται καλώδια. |
| Ασύρματη λειτουργία | Ασύρματη κάρτα MediaTek Wi-Fi 6E RZ616 (2x2) και Bluetooth® 5.3 |
| Σημείωση διαστάσεων (βρετανικό σύστημα) | Front height measurement is near the front edge where the chassis bottom cover taper begins. Back height measurement is near the back edge where the chassis bottom cover taper ends. |
| Σημείωση για τις διαστάσεις (Π x Β x Υ) | Η μέτρηση ύψους του μπροστινού μέρους είναι κοντά στην μπροστινή ακμή, στο σημείο όπου αρχίζει η κλίση του κάτω καλύμματος του πλαισίου. Η μέτρηση του ύψους του πίσω μέρους είναι κοντά στην πίσω ακμή, στο σημείο όπου τελειώνει η κλίση του κάτω καλύμματος του πλαισίου. |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 14.15 x 9.88 x 0.43 in (front); 14.15 x 9.88 x 0.67 in (rear) |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 35,94 x 25,1 x 1,7 cm (πίσω), 35,94 x 25,1 x 1,09 cm (μπροστά) |
| Οθόνη | 16" diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB |
| Εσωτερικός χώρος αποθήκευσης | Μονάδα SSD PCIe® NVMe™ 512 GB |
| Γραφικά | Ενσωματωμένα |
| Γραφικά (ενσωματωμένα) | Κάρτα γραφικών AMD Radeon™ 740M |
| Διάταξη μνήμης (υποδοχές και μέγεθος) | 2 x 16 GB |
| Υποδοχές μνήμης | 2 SODIMM |
| Μνήμη | Μνήμη RAM DDR5-5600 MT/s 32 GB (2 x 16 GB) |
| Ήχος | Ήχος από το Poly Studio, δύο στερεοφωνικά ηχεία, μικρόφωνα διπλής συστοιχίας |
| Πληκτρολόγιο | Αδιάβροχο οπισθοφωτιζόμενο πληκτρολόγιο με numpad |
| Ποντίκι | Clickpad με υποστήριξη πολλαπλών κινήσεων αφής |
| Συσκευές εισόδου | HP Sure Platform, Θερμικός αισθητήρας, HP Tamper Lock, Αισθητήρας φαινομένου Hall |
| Οικογένεια επεξεργαστή | Επεξεργαστής AMD Ryzen™ 5 |
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen™ 5 220 (ρολόι max boost έως 4,9 GHz, μνήμη cache 16 MB L3 , 6 πυρήνες, 12 νήματα) |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Βάρος | Από 1,75 kg |
| Σημείωση για τις διαστάσεις (Π x Β x Υ) | Η μέτρηση ύψους του μπροστινού μέρους είναι κοντά στην μπροστινή ακμή, στο σημείο όπου αρχίζει η κλίση του κάτω καλύμματος του πλαισίου. Η μέτρηση του ύψους του πίσω μέρους είναι κοντά στην πίσω ακμή, στο σημείο όπου τελειώνει η κλίση του κάτω καλύμματος του πλαισίου. |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 35,94 x 25,1 x 1,7 cm (πίσω), 35,94 x 25,1 x 1,09 cm (μπροστά) |
| Βάρος | Από 1,75 kg |
| Part Number | D09GDAT |
| Μεικτό βάρος | 2 kg |
| Καθαρό βάρος | 1,5 kg |
| EAN Number | 0199764876270 |
| Εγγύηση | 3 έτη OnSite |
Bei Rechnungsstellung von Produkten bis 10:00 Uhr werden alle Bestellungen am selben Tag bearbeitet.
Der Versand der Produkte erfolgt mit Geniki Taxydromiki, BOX NOW, ACS, ELTA Courier oder Local Courier (innerhalb Attikas). Die Versandkosten werden nach dem Volumengewicht berechnet.
Weitere Informationen zu den Versandkosten finden Sie hier oder direkt im Checkout-Schritt durch Eingabe von Postleitzahl und Adresse. Geschätzte Lieferzeit 2-3 Werktage (je nach Standort des Kunden)
Internationale Lieferungen (Europa): Alle Lieferungen werden mit DHL Express (2-3 Tage) oder DHL Economy Saver (3-5 Tage) versendet. Wir unterstützen Lieferungen nach Deutschland, Frankreich, Österreich, Irland, Niederlande, Polen, Spanien, Italien, Baltische und Skandinavische Länder.