Blitzschnelle Lieferung
Einfache Rücksendungen
SSL Sichere Zahlungen
Kundendienst
Konnte die Verfügbarkeit der Abholung nicht laden.
Haben Sie Fragen? Zögern Sie nicht, uns hier zu kontaktieren
Fragen Sie den Experten
Το laptop HP ProBook 4 G1iR 16 ιντσών παρέχει στις αναπτυσσόμενες επιχειρήσεις απόδοση επαγγελματικής κατηγορίας, ασφάλεια πολλαπλών επιπέδων[5], ανθεκτικότητα και δυνατότητα εύκολης αναβάθμισης. Με τον πιο πρόσφατο επεξεργαστή Intel®[2] και μπαταρία μεγάλης διάρκειας ζωής, αυτός ο υπολογιστής με τις πολλαπλές λειτουργίες είναι έτοιμος για μακροπρόθεσμη παραγωγικότητα και ιδανικός για υβριδική εργασία.
| Έγχρωμο | Φωτεινό πράσινο |
| Χρώμα προϊόντος | Αλουμίνιο Pike Silver |
| Θύρες | 1 HDMI 2.1, 1 σύνθετη υποδοχή στερεοφωνικών ακουστικών/μικροφώνου, 1 RJ-45, 1 υποδοχή κλειδαριάς ασφαλείας, 2 USB Type-A, με ρυθμό σηματοδότησης 5 Gbps (τροφοδοτούμενες), 2 USB Type-C®, με ρυθμό σηματοδότησης 20 Gbps (παροχή ισχύος USB 3.0, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge) |
| Σημείωση θυρών | Δεν περιλαμβάνονται καλώδια. |
| Ασύρματη λειτουργία | Κάρτα ασύρματου δικτύου Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) και Bluetooth® 5.3 |
| Σημείωση για τις διαστάσεις (Π x Β x Υ) | Η μέτρηση ύψους του μπροστινού μέρους είναι κοντά στην μπροστινή ακμή, στο σημείο όπου αρχίζει η κλίση του κάτω καλύμματος του πλαισίου. Η μέτρηση του ύψους του πίσω μέρους είναι κοντά στην πίσω ακμή, στο σημείο όπου τελειώνει η κλίση του κάτω καλύμματος του πλαισίου. |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 35,94 x 25,1 x 1,7 cm (πίσω), 35,94 x 25,1 x 1,09 cm (μπροστά) |
| Οθόνη | 16" diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB |
| Εσωτερικός χώρος αποθήκευσης | Μονάδα SSD PCIe® NVMe™ 1 TB |
| Γραφικά | Ενσωματωμένα |
| Γραφικά (ενσωματωμένα) | Κάρτα γραφικών Intel® |
| Διάταξη μνήμης (υποδοχές και μέγεθος) | 1 x 16 GB |
| Υποδοχές μνήμης | 2 SODIMM |
| Μνήμη | Μνήμη DDR5-5600 MT/s 16 GB (1 x 16 GB) |
| Ήχος | Ήχος από το Poly Studio, δύο στερεοφωνικά ηχεία, μικρόφωνα διπλής συστοιχίας |
| Πληκτρολόγιο | Αδιάβροχο οπισθοφωτιζόμενο πληκτρολόγιο με numpad |
| Ποντίκι | Clickpad με υποστήριξη κινήσεων πολλαπλής αφής, πατήματα ενεργοποιημένα από προεπιλογή |
| Συσκευές εισόδου | HP Sure Platform, Θερμικός αισθητήρας, HP Tamper Lock, Αισθητήρας φαινομένου Hall |
| Οικογένεια επεξεργαστή | Επεξεργαστής Intel® Core™ 7 |
| Επεξεργαστής | Επεξεργαστής Intel® Core™ 7 150U (έως 5,4 GHz με την τεχνολογία Intel® Turbo Boost, μνήμη cache L3 12 MB, 10 πυρήνες, 12 νήματα) |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Βάρος | Από 1,74 kg |
| Σημείωση για τις διαστάσεις (Π x Β x Υ) | Η μέτρηση ύψους του μπροστινού μέρους είναι κοντά στην μπροστινή ακμή, στο σημείο όπου αρχίζει η κλίση του κάτω καλύμματος του πλαισίου. Η μέτρηση του ύψους του πίσω μέρους είναι κοντά στην πίσω ακμή, στο σημείο όπου τελειώνει η κλίση του κάτω καλύμματος του πλαισίου. |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 35,94 x 25,1 x 1,7 cm (πίσω), 35,94 x 25,1 x 1,09 cm (μπροστά) |
| Βάρος | Από 1,74 kg |
| Part Number | CF1W3AT |
| Μεικτό βάρος | 2 kg |
| Καθαρό βάρος | 1,5 kg |
| EAN Number | 0199896142403 |
| Εγγύηση | 3 έτη OnSite |
Bei Rechnungsstellung von Produkten bis 10:00 Uhr werden alle Bestellungen am selben Tag bearbeitet.
Der Versand der Produkte erfolgt mit Geniki Taxydromiki, BOX NOW, ACS, ELTA Courier oder einem lokalen Kurierdienst (innerhalb Attikas). Die Versandkosten werden je nach Volumengewicht berechnet.
Weitere Informationen zu den Versandkosten finden Sie hier oder direkt im Checkout-Schritt, indem Sie die Postleitzahl und Adresse eingeben. Voraussichtliche Lieferzeit: 2-3 Werktage (abhängig vom Standort des Kunden).
Internationale Lieferungen (Europa): Alle Sendungen werden mit DHL Express (2-3 Tage) oder DHL Economy Saver (3-5 Tage) versandt. Wir unterstützen Lieferungen nach Deutschland, Frankreich, Österreich, Irland, Holland, Polen, Spanien, Italien, baltische und skandinavische Länder.