Blitzschnelle Lieferung
Einfache Rücksendungen
SSL Sichere Zahlungen
Kundendienst
Konnte die Verfügbarkeit der Abholung nicht laden.
Haben Sie Fragen? Zögern Sie nicht, uns hier zu kontaktieren
Fragen Sie den Experten
Ο ProDesk 2 Tower G1i συμβάλλει στη βελτιστοποίηση των επιχειρηματικών πόρων σας. Εξοπλισμένος με έναν ισχυρό επεξεργαστή Intel®[2], βασικά εργαλεία και δυνατότητες ασφαλείας για επιχειρήσεις, αυτός ο οικονομικός και εύκολος στην εγκατάσταση υπολογιστής είναι επεκτάσιμος και διαθέτει σχεδίαση που αναπτύσσεται μαζί με την επιχείρησή σας.
| Έγχρωμο | Jack Black |
| Υποδοχές επέκτασης | 2 M.2; 1 PCIe 3 x1; 1 PCIe 4 x16 |
| Αριθμός υποσημείωσης υποδοχών επέκτασης | [9,10,11] |
| Σημείωση υποδοχών επέκτασης | 1 υποδοχή M.2 για WLAN και 1 υποδοχή M.2 2242/2280 για αποθήκευση. |
| Θύρες | 1 USB Type-C®, με ρυθμό σηματοδότησης 10 Gbps, 3 USB Type-A, με ρυθμό σηματοδότησης 5 Gbps, 1 σύνθετη υποδοχή ακουστικών/μικροφώνου |
| Θύρες | 4 USB 2.0 Type-A, 1 HDMI 1.4b, 1 DisplayPort™ 1.4a, 1 RJ-45, 1 υποδοχή τροφοδοσίας, 1 υποδοχή εισόδου/εξόδου γραμμής, 1 σειριακή (προαιρετικά) |
| Ασύρματη λειτουργία | Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE-VT 802.11a/b/g/n/ax (2x2) and Bluetooth® 5.4 wireless card |
| Σημείωση για τις διαστάσεις (Π x Β x Υ) | Οι διαστάσεις του συστήματος ενδέχεται να διαφέρουν ανάλογα με τη διαμόρφωση και την κατασκευή. |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 15,5 x 30,8 x 33,7 cm |
| Εσωτερικός χώρος αποθήκευσης | 512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
| Γραφικά | Integrated |
| Γραφικά (ενσωματωμένα) | Intel® UHD Graphics 730 |
| Διάταξη μνήμης (υποδοχές και μέγεθος) | 1 x 8 GB |
| Υποδοχές μνήμης | 2 DIMM |
| Μνήμη | 8 GB DDR5-4800 MT/s (1 x 8 GB) |
| Ήχος | Κωδικοποιητής Realtek ALC3602-CG, σύνθετη υποδοχή ήχου με υποστήριξη ακουστικών CTIA και OMTP, είσοδος και έξοδος ήχου, είσοδος μικροφώνου και αλλαγή ανάθεσης υποδοχών. |
| Πληκτρολόγιο | HP 125 v2 Wired Keyboard |
| Ποντίκι | HP 125 Wired Mouse |
| Chipset | Intel® H770 |
| Οικογένεια επεξεργαστή | Intel® Core™ i3 14th generation processor |
| Επεξεργαστής | Intel® Core™ i3-14100 (up to 4.7 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB L3 cache, 4 cores, 8 threads) |
| Λειτουργικό σύστημα | FreeDOS |
| Παράγοντας μορφής | Tower |
| Βάρος συσκευασίας | 9,05 kg |
| Βάρος | 5,98 kg |
| Σημείωση για τις διαστάσεις (Π x Β x Υ) | Οι διαστάσεις του συστήματος ενδέχεται να διαφέρουν ανάλογα με τη διαμόρφωση και την κατασκευή. |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 15,5 x 30,8 x 33,7 cm |
| Βάρος συσκευασίας | 9,05 kg |
| Βάρος | 5,98 kg |
| Κατασκευαστής | HP |
| Λειτουργικό Σύστημα | Free Dos |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Τύπος Επεξεργαστή | Intel Core i3 |
| Μέγεθος Μνήμης | 8GB |
| Συνολική Χωρητικότητα | 512 GB SSD |
| Part Number | B70VNAT |
| Μεικτό βάρος | 9,05 kg |
| Καθαρό βάρος | 5,98 kg |
| EAN Number | 0199896140843 |
| Εγγύηση | 3 έτη OnSite |
Bei Rechnungsstellung von Produkten bis 10:00 Uhr werden alle Bestellungen am selben Tag bearbeitet.
Der Versand der Produkte erfolgt mit Geniki Taxydromiki, BOX NOW, ACS, ELTA Courier oder einem lokalen Kurierdienst (innerhalb Attikas). Die Versandkosten werden je nach Volumengewicht berechnet.
Weitere Informationen zu den Versandkosten finden Sie hier oder direkt im Checkout-Schritt, indem Sie die Postleitzahl und Adresse eingeben. Voraussichtliche Lieferzeit: 2-3 Werktage (abhängig vom Standort des Kunden).
Internationale Lieferungen (Europa): Alle Sendungen werden mit DHL Express (2-3 Tage) oder DHL Economy Saver (3-5 Tage) versandt. Wir unterstützen Lieferungen nach Deutschland, Frankreich, Österreich, Irland, Holland, Polen, Spanien, Italien, baltische und skandinavische Länder.