Blitzschnelle Lieferung
Einfache Rücksendungen
SSL Sichere Zahlungen
Kundendienst
Konnte die Verfügbarkeit der Abholung nicht laden.
Haben Sie Fragen? Zögern Sie nicht, uns hier zu kontaktieren
Fragen Sie einen Experten
Επεκτείνετε την προβολή σας και αυξήστε την παραγωγικότητα με επιπλέον χώρο εργασίας 27 ιντσών με αυτή την οθόνη FHD. Εργαστείτε άνετα με καθαρή και ομαλή οθόνη και απλή σχεδίαση, ώστε να μπορείτε να κάνετε περισσότερα κάθε μέρα.
| Ισχύς | 100 - 240 VAC 50/60 Hz |
| Τύπος τροφοδοσίας ισχύος | Εσωτερικό |
| Τι περιλαμβάνεται στη συσκευασία | Οθόνη; Καλώδιο HDMI; Κάρτα εγγύησης; Αφίσα γρήγορης εγκατάστασης; Καλώδιο τροφοδοσίας AC |
| Αριθμός υποσημείωσης περιεχόμενων συσκευασίας | [4] |
| Κάμερα | Χωρίς ενσωματωμένη κάμερα |
| Κλάση ενεργειακής απόδοσης | D |
| Εξωτερική διεύθυνση URL κλάσης ενεργειακής απόδοσης | https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/2207318 |
| Ασφάλεια προϊόντος | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| DisplayPort™ | 1 DisplayPort™ 1.2 |
| HDCP | Ναι, DisplayPort™ και HDMI |
| HDMI | 1 HDMI 1.4 |
| VGA | 1 VGA |
| Διαστάσεις συσκευασίας (Π x Β x Υ) | 68,5 x 13,7 x 42,5 cm |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 24.05 x 2.25 x 14.39 in (without stand) |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 61,1 x 5,71 x 36,55 cm (χωρίς βάση) |
| Λόγος διαστάσεων | 16:9 |
| Αριθμός υποσημείωσης λόγου διαστάσεων | [1] |
| Ελάχιστη διάρκεια ζωής λαμπτήρα οπίσθιου φωτισμού (έως μισή φωτεινότητα) | 30,000 hours |
| Τύπος πίσω φωτισμού | Με φωτισμό άκρων, WLED |
| Πλαίσιο | Χωρίς περιθώριο στις 3 πλευρές |
| Αριθμός υποσημείωσης λόγου αντίθεσης | [1] |
| Καμπυλότητα | Flat |
| Αφαιρούμενη βάση | Yes |
| Περιοχή οθόνης (βρετανικό σύστημα) | 23.54 x 13.23 in |
| Περιοχή οθόνης (μετρικό σύστημα) | 59,79 x 33,63 cm |
| Χρώματα οθόνης | Υποστήριξη έως 16,7 εκατομμυρίων χρωμάτων; |
| Αριθμός υποσημείωσης χρωμάτων οθόνης | [1,3] |
| Λόγος αντίθεσης | 1000:1 |
| Λόγος αντίθεσης οθόνης (δυναμικός) | 8000000:1 |
| Χαρακτηριστικά οθόνης | Κλίση |
| Συχνότητα σάρωσης οθόνης (οριζόντια) | 30-115 KHz |
| Συχνότητα σάρωσης οθόνης (κάθετα) | 48-100 Hz |
| Μέγεθος οθόνης (διαγώνια) | 27" |
| Μέγεθος οθόνης (διαγώνια) | 68,6 cm (27") |
| Χωρίς τρεμόπαιγμα | Ναι (Πιστοποίηση TÜV) |
| Σκληρότητα | 3H |
| Οριζόντια γωνία προβολής | 178° |
| Χαμηλός μπλε φωτισμός | HP Eye Ease (με πιστοποίηση TÜV Low Blue Light Hardware Solution) |
| Αριθμός υποσημείωσης λειτουργιών χαμηλού μπλε φωτισμού | [1] |
| Στοιχεία ελέγχου στην οθόνη | Φωτεινότητα+, Χρώμα, Εμφάνιση, Είσοδος, Τροφοδοσία, Μενού, Διαχείριση, Πληροφορίες, Έξοδος |
| Ανάλυση (εγγενής) | FHD (1920 x 1080) |
| Αριθμός υποσημείωσης εγγενούς ανάλυσης | [1,2] |
| Βάθος bit οθόνης | 8 bit (6 bit + FRC) |
| Τεχνολογία πάνελ | IPS, LCD |
| Πλάτος pixel | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Pixel ανά ίντσα (ppi) | 82 ppi |
| Αριθμός υποσημείωσης βήματος pixel | [1] |
| Ρυθμός ανανέωσης (μέγιστος) | 100 Hz |
| Ανάλυση (μέγιστη) | FHD (1920 x 1080 στα 100 Hz) |
| Ανάλυση υποσημείωσης (μέγιστης) μνήμης | [1] |
| Χρόνος απόκρισης | 5ms GtG (με υπεροδήγηση) |
| Αριθμός υποσημείωσης χρόνου απόκρισης | [1] |
| Υποστηριζόμενες αναλύσεις | 640 x 480 στα 60 Hz, 720 x 400 στα 70 Hz, 800 x 600 στα 60 Hz, 1024 x 768 στα 60 Hz, 1280 x 720 στα 60 Hz, 1280 x 1024 στα 60 Hz, 1440 x 900 στα 60 Hz, 1600 x 900 στα 60 Hz, 1680 x 1050 στα 60 Hz, 1920 x 1080 στα 60 Hz, 640 x 480 @ 75 Hz (μόνο ψηφιακές είσοδοι), 800 x 600 @ 75 Hz (μόνο ψηφιακές είσοδοι), 1024 x 768 @ 75 Hz (μόνο ψηφιακές είσοδοι), 1280 x 1024 @ 75 Hz (μόνο ψηφιακές είσοδοι), 1920 x 1080 @ 50 Hz (μόνο ψηφιακές είσοδοι), 1920 x 1080 @ 75 Hz (μόνο ψηφιακές είσοδοι), 1920 x 1080 @ 100 Hz (μόνο ψηφιακές είσοδοι), 1280 x 800 @ 60 Hz |
| Επεξεργασία οθόνης | Αντιθαμβωτική |
| Κλίση | -5 έως +20° |
| Τοποθέτηση VESA | 100 x 100 mm |
| Μέγεθος επιφάνειας με δυνατότητα θέασης | 26,96 ιντσών (68,48 cm) |
| Κάθετη γωνία προβολής | 178° |
| Αριθμός υποσημείωσης συχνότητας σάρωσης οθόνης (οριζόντια) | [1] |
| Συχνότητα σάρωσης οθόνης (οριζόντια) | 30-115 KHz |
| Συχνότητα σάρωσης οθόνης (κάθετα) | 48-100 Hz |
| Αριθμός υποσημείωσης συχνότητας σάρωσης οθόνης (κατακόρυφη) | [1] |
| Αριθμός υποσημείωσης σκληρότητας | [1] |
| Σκληρότητα | 3H |
| Αριθμός υποσημείωσης βάθους bit οθόνης | [1] |
| Αριθμός υποσημείωσης pixel ανά ίντσα (PPI) | [1] |
| Pixel ανά ίντσα (ppi) | 82 ppi |
| Ζήτηση ισχύος σε κατάσταση λειτουργίας σε τυπικό δυναμικό εύρος (SDR) | 16 W |
| Ασφάλεια υλικού | Τυπική υποδοχή κλειδαριάς |
| Αριθμός υποσημείωσης υλικής ασφάλειας | [5] |
| Λογισμικό διαχείρισης | HP Display Center, HP Client Management Script Library |
| Εγγύηση κατασκευαστή | Περιορισμένη εγγύηση HP τριών ετών |
| Βάρος συσκευασίας | 7,65 kg |
| Βάρος | 9.77 lb (without stand); 11.13 lb (with stand) |
| Βάρος | 4,43 kg (χωρίς βάση), 5,05 kg (με βάση) |
| Κλάση ενεργειακής απόδοσης | D |
| Τι περιλαμβάνεται στη συσκευασία | Οθόνη; Καλώδιο HDMI; Κάρτα εγγύησης; Αφίσα γρήγορης εγκατάστασης; Καλώδιο τροφοδοσίας AC |
| Αριθμός υποσημείωσης περιεχόμενων συσκευασίας | [4] |
| Διαστάσεις συσκευασίας (Π x Β x Υ) | 68,5 x 13,7 x 42,5 cm |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 61,1 x 5,71 x 36,55 cm (χωρίς βάση) |
| Βάρος συσκευασίας | 7,65 kg |
| Βάρος | 4,43 kg (χωρίς βάση), 5,05 kg (με βάση) |
| Part Number | B0CG3UT |
| Μεικτό βάρος | 8 kg |
| Καθαρό βάρος | 5 kg |
| EAN Number | 0198828043597 |
| Εγγύηση | 3 έτη |
Für Produktrechnungen bis 10:00 Uhr werden alle Bestellungen am selben Tag bearbeitet.
Der Versand der Produkte erfolgt mit Geniki Taxydromiki, BOX NOW, ACS, ELTA Courier oder Lokal Courier (innerhalb Attikas). Die Versandkosten werden je nach Volumengewicht berechnet.
Für weitere Informationen zu den Versandkosten klicken Sie hier oder direkt im Checkout-Schritt, indem Sie PLZ & Adresse eingeben. Voraussichtliche Lieferzeit 2-3 Werktage (abhängig vom Standort des Kunden)
Internationale Lieferungen (Europa): Alle Lieferungen werden mit DHL Express (2-3 Tage) oder DHL Economy Saver (3-5 Tage) versandt. Wir unterstützen Lieferungen nach Deutschland, Frankreich, Österreich, Irland, Holland, Polen, Spanien, Italien, in die baltischen und skandinavischen Länder.
Der Kunde hat das Recht, innerhalb von 14 Tagen nach Erhalt der Ware vom Vertrag zurückzutreten. Der Kunde hat die Rückgaberichtlinien hier zu beachten. Das Produkt und die Verpackung müssen im Zustand der Lieferung sein (Schäden an der Verpackung, die durch das Transportunternehmen verursacht wurden, sind ausgenommen). Für Funktions- und Nutzungsfragen kontaktieren Sie unsere Experten unter 2105028500 oder 6987383570 (Mobil, Viber oder WhatsApp) oder per E-Mail: info@ledholics.com