Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Έχετε απορίες; Μην διστάσετε να επικοινωνήστε μαζί μας εδώ
Ρωτήστε τον ειδικό
| Βάρος Κιλά | 8.53 |
| Διαστάσεις mm | 718.3 x 613.6 x 158.6 |
| Επιπρόσθετα | UHD With 240Hz0,03ms Response Time Box Dimension (WxHxD) 980*580*190 mm Gross Weight (Esti.) 13.2 kg Anti-Reflection https://www.gigabyte.com/Monitor/AORUS-FO32U2P/sp#sp |
| Ηχεία | Ναι |
| Ηχεία Τύπος | 2 x 5W |
| Τύπος Εγγύησης | On Site - Pick up and Return |
| Διάσταση Οθόνης | 32'' |
| Μοντέλο | C-Series |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| HDMI | 2 |
| Κατασκευαστής | GIGABYTE |
| Γωνία Θέασης Οριζόντια / Κάθετη | 178 / 178 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| VESA | 100 x 100 |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| AMD FreeSync Premium | Ναι |
| AORUS RGB FUSION 2.0 | Ναι |
| Τύπος Panel | OLED |
| Φωτεινότητα | 1000 (nits) |
| Aπόκριση | 0.03ms |
| AMD FreeSync 2 | Όχι |
| Τύπος | Gaming |
| Audio Headset | Όχι |
| Refresh Rate | 240Hz |
| VESA AdaptiveSync | Όχι |
| Nvidia G-Sync | Όχι |
| HDR | Ναι |
| Swivel | Ναι |
| Pivot | Ναι |
| Αντίθεση | 1.500.000:1 |
| USB-C | 1 |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Card Reader | Όχι |
| AMD FreeSync | Όχι |
| Display Port | 2 |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμόμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.