Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Έχετε απορίες; Μην διστάσετε να επικοινωνήστε μαζί μας εδώ
Ask an expert
| Slots Μνήμης | 2x SO-DIMM sockets |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | GeForce RTX 5050 |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 76Wh |
| Διαστάσεις mm | 358.3 x 262.5 x 22.99 mm |
| Βάρος Κιλά | 2.2 |
| Επιπρόσθετα | MUX Switch, Dolby Atmos, Windows Hello |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Εγγύησης | On Site - Pick up and Return |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Τύπος GPU | Ανεξάρτητη |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | NVIDIA |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 |
| Διάσταση Οθόνης | 16'' |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Web Camera | IR and 1080p |
| Τύπος | Gaming |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | 8GB |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Card Reader | Όχι |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Refresh Rate | 165Hz |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 260 |
| WiFi | Wi-Fi 6E |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| USB 2.0 | 1 |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Κατασκευαστής | GIGABYTE |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| USB-C | 1 |
| HDMI | 1 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Φωτεινότητα Nits | 300 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 512GB |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | IPS |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | EN |
| Φορτιστής | NAI |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Home |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμώμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.
Ο πελάτης έχει το δικαίωμα υπαναχώρησης εντός 14 ημερών από την ημερομηνία παραλαβής. Ο πελάτης οφείλει να σέβεται την πολιτική επιστροφών εδώ Το προϊόν & το πακέτο πρέπει να είναι σε κατάσταση όπως παραδόθηκαν(εξαιρείται τυχόν φθορά στο κουτί από υπαιτιότητα μεταφορικής). Για ζητήματα λειτουργικότητας & χρήσης επικοινωνήστε με τους ειδικούς στο2105028500 ή 6987383570(Κινητό, viber ή Whatsapp) ή στο email: info@ledholics.com