Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Έχετε απορίες; Μην διστάσετε να επικοινωνήστε μαζί μας εδώ
Ask an expert
Ο φορητός υπολογιστής HP 255R 15,6 ιντσών G10 παρέχει βασικές επαγγελματικές δυνατότητες σε μια λεπτή και ελαφριά σχεδίαση που σας επιτρέπει να τον μεταφέρετε εύκολα, όπου κι αν πάτε. Αυτό το laptop έχει σχεδιαστεί για παραγωγικότητα με έναν ισχυρό επεξεργαστή AMD[2], εξαιρετικά γρήγορη μνήμη DDR5 και επιλογές αποθήκευσης, και όλα αυτά σε τιμή που θα σας ενθουσιάσει.
| Θύρες | 1 USB Type-C®, με ρυθμό σηματοδότησης 10 Gbps (παροχή ισχύος USB, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge), 2 USB Type-A, με ρυθμό σηματοδότησης 5 Gbps, 1 τροφοδοτικό AC, 1 HDMI 1.4b, 1 σύνθετη υποδοχή στερεοφωνικών ακουστικών/μικροφώνου |
| Σημείωση θυρών | Δεν περιλαμβάνονται καλώδια. |
| Ασύρματη λειτουργία | Κάρτα ασύρματου δικτύου Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE-VT 802.11a/b/g/n/ax (2x2) και Bluetooth® 5.4 |
| Σημείωση για τις διαστάσεις (Π x Β x Υ) | Η μέτρηση ύψους του μπροστινού μέρους είναι κοντά στην μπροστινή ακμή, στο σημείο όπου αρχίζει η κλίση του κάτω καλύμματος του πλαισίου. Η μέτρηση του ύψους του πίσω μέρους είναι κοντά στην πίσω ακμή, στο σημείο όπου τελειώνει η κλίση του κάτω καλύμματος του πλαισίου. |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 35,98 x 23,6 x 1,17 cm (μπροστά), 35,98 x 23,6 x 1,57 cm (πίσω) |
| Οθόνη | 15.6" diagonal, FHD (1920 x 1080), SVA, narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Εσωτερικός χώρος αποθήκευσης | Μονάδα SSD PCIe® NVMe™ 512 GB |
| Γραφικά | Ενσωματωμένα |
| Γραφικά (ενσωματωμένα) | Κάρτα γραφικών AMD Radeon™ 660M |
| Διάταξη μνήμης (υποδοχές και μέγεθος) | 1 x 16 GB |
| Υποδοχές μνήμης | 2 SODIMM |
| Μνήμη | Μνήμη DDR5-4800 MT/s 16 GB (1 x 16 GB) |
| Ήχος | Δύο στερεοφωνικά ηχεία, μικρόφωνα διπλής συστοιχίας |
| Πληκτρολόγιο | Πληκτρολόγιο πλήρους μεγέθους με numpad, σε flint opaque |
| Ποντίκι | Touchpad με υποστήριξη πολλαπλών κινήσεων αφής |
| Οικογένεια επεξεργαστή | Επεξεργαστής AMD Ryzen™ 5 |
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen™ 5 7535U (ρολόι max boost έως 4,5 GHz, μνήμη cache L3 16 MB, 6 πυρήνες, 12 νήματα) |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Βάρος | Από 1,66 kg |
| Σημείωση για τις διαστάσεις (Π x Β x Υ) | Η μέτρηση ύψους του μπροστινού μέρους είναι κοντά στην μπροστινή ακμή, στο σημείο όπου αρχίζει η κλίση του κάτω καλύμματος του πλαισίου. Η μέτρηση του ύψους του πίσω μέρους είναι κοντά στην πίσω ακμή, στο σημείο όπου τελειώνει η κλίση του κάτω καλύμματος του πλαισίου. |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 35,98 x 23,6 x 1,17 cm (μπροστά), 35,98 x 23,6 x 1,57 cm (πίσω) |
| Βάρος | Από 1,66 kg |
| Part Number | D09GBAT |
| Μεικτό βάρος | 2 kg |
| Καθαρό βάρος | 1,5 kg |
| EAN Number | 0199764876232 |
| Εγγύηση | 3 έτη |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμόμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.