Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Έχετε απορίες; Μην διστάσετε να επικοινωνήστε μαζί μας εδώ
Ρωτήστε τον ειδικό
HP Color LaserJet Pro 3202dw 499R0F, για εκτύπωση επαγγελματικής ποιότητας.
| Κατανάλωση ισχύος | 415 Watt (εκτύπωση), 6,1 Watt (ετοιμότητα), 0,63 Watt (αναστολή λειτουργίας), 0,05 Watt (αυτόματη απενεργοποίηση), 0,05 Watt (μη αυτόματη απενεργοποίηση) |
| Αριθμός υποσημείωσης κατανάλωσης ισχύος | [1] |
| Ισχύς | Τάση εισόδου 220 V: 220 – 240V (±10%) @ 50Hz ± 3 Hz, 60Hz ± 3 Hz, Τάση εισόδου 110 V: 110 – 127V (±10%) @ 50Hz ± 3 Hz, 60Hz ± 3 Hz (αλής τάσης, το προϊόν διαφέρει ανάλογα με τον κωδικό ανταλλακτικού με τον αναγνωριστικό κωδικό επιλογής #) |
| Τύπος τροφοδοσίας ισχύος | Εσωτερικό (ενσωματωμένο) τροφοδοτικό |
| Περιλαμβάνεται καλώδιο | Χωρίς καλώδιο USB. |
| Τι περιλαμβάνεται στη συσκευασία | Έγχρωμος πολυλειτουργικός εκτυπωτής HP Color LaserJet Pro 3202dw, Καλώδιο τροφοδοσίας, Δοχείο γραφίτη, Οδηγός χρήσης, Φυλλάδια |
| Υποσημείωση για τα περιεχόμενα της συσκευασίας | [2] Για πληροφορίες σχετικά με την απόδοση των δοχείων που περιλαμβάνονται στον εκτυπωτή σας, ανατρέξτε στη διεύθυνση https://www.hp.com/go/toneryield. Οι τιμές απόδοσης μετρήθηκαν σύμφωνα με το πρότυπο ISO/IEC 19798 σε συνθήκες συνεχούς εκτύπωσης. Οι πραγματικές αποδόσεις διαφέρουν σημαντικά, ανάλογα με τις εικόνες που εκτυπώνονται και άλλους παράγοντες. |
| Αριθμός υποσημείωσης περιεχόμενων συσκευασίας | [2] |
| Δοχεία/φιάλη εκτύπωσης, αριθμός | 4 (1 μαύρο, κυανό, ματζέντα, κίτρινο) |
| Δοχεία αντικατάστασης | Αυθεντικό δοχείο μαύρου γραφίτη LaserJet HP 219A (~1.300 σελίδες) W2190A, Αυθεντικό δοχείο κυανού γραφίτη LaserJet HP 219A (~1.200 σελίδες) W2191A, Αυθεντικό δοχείο κίτρινου γραφίτη LaserJet HP 219A (~1.200 σελίδες) W2192A, Αυθεντικό δοχείο ματζέντα γραφίτη LaserJet HP 219A (~1.200 σελίδες) W2193A, Αυθεντικό δοχείο μαύρου γραφίτη LaserJet υψηλής απόδοσης HP 219X (~3.200 σελίδες) W2190X, Αυθεντικό δοχείο κυανού γραφίτη LaserJet υψηλής απόδοσης HP 219X (~2.500 σελίδες) W2191X, Αυθεντικό δοχείο κίτρινου γραφίτη LaserJet υψηλής απόδοσης HP 219X (~2.500 σελίδες) W2192X, Αυθεντικό δοχείο ματζέντα γραφίτη LaserJet υψηλής απόδοσης HP 219X (~2.500 σελίδες) W2193X |
| Υποσημείωση για την αντικατάσταση δοχείων | [3] Δηλωμένες τιμές απόδοσης με βάση το πρότυπο ISO/IEC 19798 σε συνθήκες συνεχούς εκτύπωσης. Οι πραγματικές αποδόσεις διαφέρουν σημαντικά, ανάλογα με τις εικόνες που εκτυπώνονται και άλλους παράγοντες. Για λεπτομέρειες: https://www.hp.com/go/toneryield |
| Αριθμός υποσημείωσης δοχείων αντικατάστασης | [3] |
| Χαρακτηριστικό αναλώσιμων | Δοχείο HP TerraJet |
| Συνδεσιμότητα, τυπική | 1 USB 2.0 Hi-Speed (συσκευή), 1 Wi-Fi 802.11ac (διπλής ζώνης); Ethernet αυτόματης διασταύρωσης; Δίκτυο Ethernet 10/100TX 1Gbit |
| Δυνατότητα φορητής εκτύπωσης | Apple AirPrint™, Mobile Apps, Πιστοποίηση Mopria™; Εφαρμογή HP, Άμεση εκτύπωση μέσω Wi-Fi® |
| Δυνατότητες δικτύωσης | Ενσωματωμένο 10/100Base-TX Ethernet, Gigabit; Ethernet αυτόματης διασταύρωσης; Έλεγχος ταυτότητας μέσω 802.1X |
| Πρωτόκολλα δικτύου, υποστηριζόμενα | TCP/IP: IPv4; IPv6; IP Direct Mode; LPD; SLP; Bonjour; WS-Discovery; BOOTP/ DHCP/ AutoIP; WINS; SNMP v 1/2/3; HTTP/HTTPS |
| Δυνατότητα ασύρματης σύνδεσης | Ενσωματωμένο Wi-Fi διπλής ζώνης, Έλεγχος ταυτότητας μέσω WEP, WPA/WPA2, WPA Enterprise, Κρυπτογράφηση μέσω AES ή TKIP, WPS, Wi-Fi Direct |
| Σημείωση για τις διαστάσεις (Π x Β x Υ) | [4] Διαστάσεις από άκρο σε άκρο όταν ο εκτυπωτής είναι εγκατεστημένος και βρίσκεται σε κατάσταση αναμονής |
| Διαστάσεις συσκευασίας (Π x Β x Υ) | 497 x 331 x 510 mm |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 390 x 419,12 x 254,19 mm |
| Οθόνη | 2" diagonal DFSTN-backlit (200 x 114) |
| Περιοχή οθόνης (βρετανικό σύστημα) | 1.80 x 1.03 in |
| Περιοχή οθόνης (μετρικό σύστημα) | 4,6 x 2,6 cm |
| Μέγιστη μνήμη | 256 MB |
| Μνήμη | 256 MB |
| Τύπος σύνδεσης | Ασύρματη λειτουργία |
| Πρωτόκολλα δικτύου, υποστηριζόμενα | TCP/IP: IPv4; IPv6; IP Direct Mode; LPD; SLP; Bonjour; WS-Discovery; BOOTP/ DHCP/ AutoIP; WINS; SNMP v 1/2/3; HTTP/HTTPS |
| Ταχύτητα επεξεργαστή | 1,2 GHz |
| Διαχείριση ασφάλειας | Μοναδικός κωδικός πρόσβασης συσκευής, ενεργοποίηση/απενεργοποίηση θυρών USB, λήξη χρονικού ορίου συνεδρίας EWS, έλεγχος πρόσβασης για δυνατότητες της συσκευής, απομακρυσμένη ενεργοποίηση/απενεργοποίηση σάρωσης |
| Λογισμικό με δυνατότητα λήψης | HP Easy Start, λογισμικό εκτυπωτή HP |
| Ενημερώσεις προγράμματος οδήγησης | Από το Windows Update ή τη σελίδα υποστήριξης της HP |
| Συμβατότητα με Mac | Ναι |
| Συμπεριλαμβανόμενο λογισμικό | Λογισμικό εκτυπωτή HP με δυνατότητα λήψης από το www.hp.com/hp-app |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα δικτύου | Windows 11, Windows 10, macOS 12 Monterey, macOS 13 Ventura, macOS 14 Sonoma, macOS 15 Sequoia, Linux |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | Windows 11, Windows 10, Ανδροειδές; iOS, macOS 12 Monterey, macOS 13 Ventura, macOS 14 Sonoma, macOS 15 Sequoia, Linux |
| Λειτουργικό σύστημα (υποστηριζόμενη σημείωση) | [11] Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022, Linux (Για περισσότερες πληροφορίες: https://www.developers.hp.com/hp-linux-imaging-and-printing ) |
| Αριθμός υποσημείωσης υποστηριζόμενου λειτουργικού συστήματος | [6] |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μέσων, κύρια | 10 x 15 cm, A4; φάκελοι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μέσων | 102 x 127 mm έως 216 x 356 mm |
| Εγγύηση κατασκευαστή | Περιορισμένη εγγύηση ενός έτους. Για περισσότερες πληροφορίες, επισκεφτείτε μας στη διεύθυνση https://www.support.hp.com[12]. Εμπορική εγγύηση HP για 3 έτη χωρίς επιπλέον κόστος (eγγραφείτε εντός 60 ημερών από την ημερομηνία αγοράς στην τοποθεσία https://www.hp.com/eu/3yearwarranty ). |
| Βάρος συσκευασίας | 16,9 kg |
| Βάρος | 13,8 kg |
| Αριθμός υποσημείωσης βάρους (μετρικό σύστημα) | [7] |
| Σημείωση βάρους (μετρικό σύστημα) | [13] Το βάρος του προϊόντος περιλαμβάνει τα αρχικά αναλώσιμα |
| Περιλαμβάνεται καλώδιο | Χωρίς καλώδιο USB. |
| Τι περιλαμβάνεται στη συσκευασία | Έγχρωμος πολυλειτουργικός εκτυπωτής HP Color LaserJet Pro 3202dw, Καλώδιο τροφοδοσίας, Δοχείο γραφίτη, Οδηγός χρήσης, Φυλλάδια |
| Υποσημείωση για τα περιεχόμενα της συσκευασίας | [2] Για πληροφορίες σχετικά με την απόδοση των δοχείων που περιλαμβάνονται στον εκτυπωτή σας, ανατρέξτε στη διεύθυνση https://www.hp.com/go/toneryield. Οι τιμές απόδοσης μετρήθηκαν σύμφωνα με το πρότυπο ISO/IEC 19798 σε συνθήκες συνεχούς εκτύπωσης. Οι πραγματικές αποδόσεις διαφέρουν σημαντικά, ανάλογα με τις εικόνες που εκτυπώνονται και άλλους παράγοντες. |
| Αριθμός υποσημείωσης περιεχόμενων συσκευασίας | [2] |
| Σημείωση για τις διαστάσεις (Π x Β x Υ) | [4] Διαστάσεις από άκρο σε άκρο όταν ο εκτυπωτής είναι εγκατεστημένος και βρίσκεται σε κατάσταση αναμονής |
| Διαστάσεις συσκευασίας (Π x Β x Υ) | 497 x 331 x 510 mm |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 390 x 419,12 x 254,19 mm |
| Βάρος συσκευασίας | 16,9 kg |
| Βάρος | 13,8 kg |
| Αριθμός υποσημείωσης βάρους (μετρικό σύστημα) | [7] |
| Σημείωση βάρους (μετρικό σύστημα) | [13] Το βάρος του προϊόντος περιλαμβάνει τα αρχικά αναλώσιμα |
| Συσκευασία:Καλώδιο USB | Ναι |
| Σύνδεση Ethernet | Ναι |
| Ασύρματη Σύνδεση | Ναι |
| Κατασκευαστής | HP |
| Λειτουργίες | Εκτυπωτής |
| Τεχνολογία Eκτύπωσης | Laser |
| Είδος Εκτύπωσης | Έγχρωμη |
| Ανάλυση Ασπρόμαυρης Εκτύπωσης | 600 X 600 Dpi |
| Ανάλυση Έγχρωμης Εκτύπωσης | 600 X 600 Dpi |
| Ταχύτητα Ασπρόμαυρης Εκτύπωσης | 25 Σελ/Λεπτό |
| Ταχύτητα Έγχρωμης Εκτύπωσης (A4... | 24 Σελ/Λεπτό |
| Μέγιστο Μέγεθος Εκτύπωσης | A4 |
| Εκτύπωση Διπλής Όψης | Ναι |
| Part Number | 499R0F |
| Μεικτό βάρος | 17 kg |
| Καθαρό βάρος | 14 kg |
| EAN Number | 0196786388859 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμόμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.