Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Έχετε απορίες; Μην διστάσετε να επικοινωνήστε μαζί μας εδώ
Ask an expert
Η εμπειρία χρήσης που βασίζεται στην τεχνητή νοημοσύνη και η σύγχρονη συνδεσιμότητα βελτιώνουν την παραγωγικότητα των χρηστών. Ο υπολογιστής HP EliteBook 6 G1i AI 16 ιντσών διαθέτει NPU 11 TOPS[3], ασφάλεια και διαχειρισιμότητα επαγγελματικής κατηγορίας σε έναν υπολογιστή με υψηλές δυνατότητες διαμόρφωσης που ανταποκρίνεται στις απαιτητικές ανάγκες των εταιρικών χρηστών.
| Έγχρωμο | Φωτεινό πράσινο |
| Χρώμα προϊόντος | Αλουμίνιο Pike Silver |
| Θύρες | 1 HDMI 2.1, 1 σύνθετη υποδοχή στερεοφωνικών ακουστικών/μικροφώνου, 1 RJ-45, 1 υποδοχή κλειδαριάς ασφαλείας, 2 USB Type-A, με ρυθμό σηματοδότησης 5 Gbps (τροφοδοτούμενες), 2 Thunderbolt™ 4 με USB Type-C®, με ρυθμό σηματοδότησης 40 Gbps (παροχή ισχύος USB 3.0, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge) |
| Σημείωση θυρών | Δεν περιλαμβάνονται καλώδια. |
| Ασύρματη λειτουργία | Κάρτα ασύρματου δικτύου Intel® Wi-Fi 7 BE201 (2x2) και Bluetooth® 5.4, non-vPro® |
| Σημείωση για τις διαστάσεις (Π x Β x Υ) | Η μέτρηση ύψους του μπροστινού μέρους είναι κοντά στην μπροστινή ακμή, στο σημείο όπου αρχίζει η κλίση του κάτω καλύμματος του πλαισίου. Η μέτρηση του ύψους του πίσω μέρους είναι κοντά στην πίσω ακμή, στο σημείο όπου τελειώνει η κλίση του κάτω καλύμματος του πλαισίου. |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 35,94 x 25,1 x 1,7 cm (πίσω), 35,94 x 25,1 x 1,09 cm (μπροστά) |
| Οθόνη | 16" diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB |
| Εσωτερικός χώρος αποθήκευσης | Μονάδα στερεάς κατάστασης PCIe® Gen4 NVMe™ TLC M.2 1 TB |
| Γραφικά | Ενσωματωμένα |
| Γραφικά (ενσωματωμένα) | Κάρτα γραφικών Intel® |
| Διάταξη μνήμης (υποδοχές και μέγεθος) | 1 x 32 GB |
| Υποδοχές μνήμης | 2 SODIMM |
| Μνήμη | Μνήμη RAM DDR5-5600 MT/s 32 GB (1 x 32 GB) |
| Ήχος | Ήχος από το Poly Studio, δύο στερεοφωνικά ηχεία, μικρόφωνα διπλής συστοιχίας |
| Πληκτρολόγιο | Αδιάβροχο οπισθοφωτιζόμενο πληκτρολόγιο με numpad |
| Ποντίκι | Clickpad με υποστήριξη πολλαπλών κινήσεων αφής |
| Συσκευές εισόδου | HP Sure Platform, Θερμικός αισθητήρας, HP Tamper Lock, Αισθητήρας φαινομένου Hall |
| Οικογένεια επεξεργαστή | Επεξεργαστής Intel® Core™ Ultra 7 |
| Επεξεργαστής | Intel® Core™ Ultra 7 255U (έως 5,2 GHz με την τεχνολογία Intel® Turbo Boost, μνήμη cache 12 MB L3 , 12 πυρήνες, 14 νήματα) |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Βάρος | Από 1,75 kg |
| Σημείωση για τις διαστάσεις (Π x Β x Υ) | Η μέτρηση ύψους του μπροστινού μέρους είναι κοντά στην μπροστινή ακμή, στο σημείο όπου αρχίζει η κλίση του κάτω καλύμματος του πλαισίου. Η μέτρηση του ύψους του πίσω μέρους είναι κοντά στην πίσω ακμή, στο σημείο όπου τελειώνει η κλίση του κάτω καλύμματος του πλαισίου. |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 35,94 x 25,1 x 1,7 cm (πίσω), 35,94 x 25,1 x 1,09 cm (μπροστά) |
| Βάρος | Από 1,75 kg |
| Part Number | C4JH9ET |
| Μεικτό βάρος | 2 kg |
| Καθαρό βάρος | 1,5 kg |
| EAN Number | 0199485782614 |
| Εγγύηση | 3 έτη |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμόμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.