Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Έχετε απορίες; Μην διστάσετε να επικοινωνήστε μαζί μας εδώ
Ask an expert
Προωθήστε την επιχείρησή σας με τεχνητή νοημοσύνη που χρησιμοποιεί τα δικά σας δεδομένα για τη λήψη στρατηγικών επιχειρηματικών αποφάσεων. Ανακαλύψτε τι μπορείτε να κάνετε με εφαρμογές τεχνητής νοημοσύνης[4], προηγμένα χαρακτηριστικά συνεργασίας, τέσσερις ευέλικτες λειτουργίες χρήσης και βελτιστοποιημένη διάρκεια ζωής μπαταρίας στον υπολογιστή HP EliteBook X Flip G1i με τεχνητή νοημοσύνη επόμενης γενιάς.
| Έγχρωμο | Μπλε της ατμόσφαιρας |
| Θύρες | 2 Thunderbolt™ 4 με USB Type-C®, με ρυθμό σηματοδότησης 40 Gbps (παροχή ισχύος USB, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge), 1 USB Type-C®, με ρυθμό σηματοδότησης 10 Gbps (παροχή ισχύος USB, DisplayPort™ 1.4), 1 HDMI 2.1, 1 σύνθετη υποδοχή στερεοφωνικών ακουστικών/μικροφώνου, 1 USB Type-A, με ρυθμό σηματοδότησης 5 Gbps (τροφοδοτούμενη) |
| Σημείωση θυρών | Δεν περιλαμβάνονται καλώδια. |
| Ασύρματη λειτουργία | Κάρτα ασύρματου δικτύου Intel® Wi-Fi 7 BE201 (2x2) και Bluetooth® 5.4 |
| Σημείωση για τις διαστάσεις (Π x Β x Υ) | Η μέτρηση ύψους του μπροστινού μέρους είναι κοντά στην μπροστινή ακμή, στο σημείο όπου αρχίζει η κλίση του κάτω καλύμματος του πλαισίου. Η μέτρηση του ύψους του πίσω μέρους είναι κοντά στην πίσω ακμή, στο σημείο όπου τελειώνει η κλίση του κάτω καλύμματος του πλαισίου. |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 31,39 x 21,99 x 1,05 cm (μπροστά), 31,39 x 21,99 x 1,47 cm (πίσω) |
| Οθόνη | 14" diagonal, WUXGA (1920 x 1200), touch, IPS, anti-glare, 400 nits, low power, 100% sRGB |
| Εσωτερικός χώρος αποθήκευσης | Μονάδα SSD PCIe® NVMe™ 1 TB |
| Γραφικά | Ενσωματωμένα |
| Γραφικά (ενσωματωμένα) | Κάρτα γραφικών Intel® Arc™ |
| Διάταξη μνήμης (υποδοχές και μέγεθος) | ενσωματωμένη |
| Μνήμη | Μνήμη LPDDR5x-8533 MT/s 32 GB (ενσωματωμένη) |
| Ήχος | Ήχος από το Poly Studio, τέσσερα στερεοφωνικά ηχεία με διακριτούς ενισχυτές, ενσωματωμένα μικρόφωνα διπλής συστοιχίας |
| Πληκτρολόγιο | Πληκτρολόγιο HP Premium – αδιάβροχο, οπισθοφωτιζόμενο σε μπλε της ατμόσφαιρας |
| Ποντίκι | Clickpad με υποστήριξη πολλαπλών κινήσεων αφής |
| Συσκευές εισόδου | Γυροσκόπιο, Θερμικός αισθητήρας, Αισθητήρας Hall, Αισθητήρας χρώματος με αισθητήρα φωτισμού περιβάλλοντος, Αισθητήρας αδρανειακής μονάδας μέτρησης |
| Όνομα γραφίδας | Γραφίδα HP |
| Οικογένεια επεξεργαστή | Επεξεργαστής Intel® Core™ Ultra 7 |
| Επεξεργαστής | Intel® Core™ Ultra 7 258V (έως 4,8 GHz με την τεχνολογία Intel® Turbo Boost, μνήμη cache L3 12 MB, 8 πυρήνες, 8 νήματα) |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Βάρος | Αρχικό βάρος 1,4 kg |
| Σημείωση για τις διαστάσεις (Π x Β x Υ) | Η μέτρηση ύψους του μπροστινού μέρους είναι κοντά στην μπροστινή ακμή, στο σημείο όπου αρχίζει η κλίση του κάτω καλύμματος του πλαισίου. Η μέτρηση του ύψους του πίσω μέρους είναι κοντά στην πίσω ακμή, στο σημείο όπου τελειώνει η κλίση του κάτω καλύμματος του πλαισίου. |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 31,39 x 21,99 x 1,05 cm (μπροστά), 31,39 x 21,99 x 1,47 cm (πίσω) |
| Βάρος | Αρχικό βάρος 1,4 kg |
| Κατασκευαστής | HP |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro (64bit) |
| Μέγεθος Οθόνης | 14'' |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 |
| Τύπος Οθόνης | TouchScreen |
| Τύπος Επεξεργαστή | Intel Core Ultra 7 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Intel® Core™ Ultra 7 258V |
| Μέγεθος Μνήμης RAM | 32 GB |
| Τύπος Μνήμης | LPDDR5 |
| Αριθμός Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Τύπος Σκληρών Δίσκων | SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκων | 1TB |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Intel |
| Chipset Κάρτας Γραφικών | Intel® Arc™ Graphics |
| Αριθμός Εισόδων: USB 3.0 | 1 |
| Έξοδος : HDMI | Ναι |
| Επιπλέον Δυνατότητες Σύνδεσης | 2 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate |
| Part Number | B9ZT5ET |
| Μεικτό βάρος | 2 kg |
| Καθαρό βάρος | 1,35 kg |
| EAN Number | 0198990945217 |
| Εγγύηση | 3 έτη OnSite |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμόμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.