Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Έχετε απορίες; Μην διστάσετε να επικοινωνήστε μαζί μας εδώ
Ρωτήστε τον ειδικό
Ο υπολογιστής desktop gaming OMEN 35L ξεκλειδώνει τις δυνατότητές σας στην απόδοση. Διαθέτει τον τελευταίο επεξεργαστή Intel® Core™[1] και προηγμένη κάρτα γραφικών, με βελτιστοποιημένα εξαρτήματα OMEN για κορυφαίες θερμικές δυνατότητες και ισχύ. Σχεδιασμένος για εύκολη εξατομίκευση και αναβάθμιση χωρίς εργαλεία ώστε να ανταποκρίνεται στις gaming απαιτήσεις σας.
| Έγχρωμο | Μαύρο σκοτεινό μέταλλο |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο σκοτεινό μέταλλο |
| Σχεδίαση προϊόντος | Ανάγλυφο φινίρισμα |
| Υποδοχές επέκτασης | 1 PCIe x16; 1 PCIe x4; 3 M.2 (2 για τη μονάδα στερεάς κατάστασης, 1 για το WLAN) |
| Θύρες | 2 USB 2.0 Type-A, 1 σύνθετη υποδοχή ακουστικών/μικροφώνου, 1 USB Type-C®, με ρυθμό σηματοδότησης 5 Gbps (HP Sleep and Charge) |
| Θύρες | 1 USB Type-C®, με ρυθμό σηματοδότησης 10 Gbps, 1 USB Type-C®, με ρυθμό σηματοδότησης 5 Gbps, 2 USB Type-A, με ρυθμό σηματοδότησης 10 Gbps, 2 USB Type-A, με ρυθμό σηματοδότησης 5 Gbps, 2 USB 2.0 Type-A, 1 υποδοχή ήχου 3,5 mm, 1 RJ-45 |
| Υποδοχές βίντεο | 1 HDMI 2.1b, 3 DisplayPort™ 2.1β |
| Ασύρματη λειτουργία | Ασύρματη κάρτα Realtek Wi-Fi 6E RTL8852CE (2x2) και Bluetooth® 5.3 |
| Αριθμός υποσημείωσης ασύρματων τεχνολογιών | [12] |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 21 x 40,8 x 41 cm |
| Υπηρεσίες cloud | 100 GB αποθηκευτικού χώρου στο Dropbox για 3 μήνες |
| Αριθμός υποσημείωσης υπηρεσίας cloud | [1] |
| Εσωτερικός χώρος αποθήκευσης | Μονάδα SSD 1 TB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 |
| Γραφικά | Ξεχωριστά |
| Γραφικά (ξεχωριστά) | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 (αποκλειστική μνήμη GDDR7 12 GB) |
| Διάταξη μνήμης (υποδοχές και μέγεθος) | 2 x 16 GB |
| Υποδοχές μνήμης | 4 DIMM |
| Μνήμη | Kingston FURY 32 GB DDR5-6000 MT/s XMP RGB Heatsink (2 x 16 GB) |
| Σημείωση για τη μνήμη | Ταχύτητες μεταφοράς έως 6000 MT/s. |
| Ήχος | Ήχος surround 5.1, Υποστήριξη OMEN Audio Control DTS Headphone:X™ |
| Πληκτρολόγιο | Μαύρο ενσύρματο πληκτρολόγιο USB HP 125 |
| Ποντίκι | Ενσύρματο οπτικό ποντίκι HP 125 USB μαύρο |
| Chipset | Intel® Z790H |
| Οικογένεια επεξεργαστή | Επεξεργαστής Intel® Core™ i7 14ης γενιάς |
| Επεξεργαστής | Επεξεργαστής Intel® Core™ i7-14700F (έως 5,4 GHz με την τεχνολογία Intel® Turbo Boost, μνήμη cache L3 33 MB, 20 πυρήνες, 28 νήματα) |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Παράγοντας μορφής | microATX |
| Βάρος συσκευασίας | 18,5 kg |
| Βάρος | 14.5 kg |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 21 x 40,8 x 41 cm |
| Βάρος συσκευασίας | 18,5 kg |
| Βάρος | 14.5 kg |
| Part Number | D79Y0EA |
| Μεικτό βάρος | 19 kg |
| Καθαρό βάρος | 15 kg |
| EAN Number | 0821844291078 |
| Εγγύηση | 2 έτη |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμόμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.