Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Έχετε απορίες; Μην διστάσετε να επικοινωνήστε μαζί μας εδώ
Ρωτήστε τον ειδικό
Το desktop τεχνητής νοημοσύνης HP OmniDesk προσφέρει βέλτιστη απόδοση και απόδοση για τις πιο απαιτητικές καθημερινές εργασίες. Με την υποστήριξη του επεξεργαστή Intel® Core™ Ultra[1] και ενσωματωμένη τεχνολογία τεχνητής νοημοσύνης, είναι έτοιμος να τροφοδοτεί την καθημερινή παραγωγικότητα με τις πιο πρόσφατες θύρες, άφθονο χώρο αποθήκευσης και μνήμη DDR5 για ταχύτερους χρόνους εκκίνησης.
| Έγχρωμο | Gray wood |
| Θύρες | 1 USB Type-C®, με ρυθμό σηματοδότησης 10 Gbps, 1 USB Type-C®, με ρυθμό σηματοδότησης 5 Gbps, 2 USB Type-A, με ρυθμό σηματοδότησης 10 Gbps, 2 USB Type-A, με ρυθμό σηματοδότησης 5 Gbps, 1 σύνθετη υποδοχή ακουστικών/μικροφώνου |
| Θύρες | 4 USB 2.0 Type-A, 1 RJ-45, 1 είσοδος γραμμής, 1 έξοδος γραμμής |
| Υποδοχές βίντεο | 1 DisplayPort™ 1.4a, 1 έξοδος HDMI 2.1 |
| Ασύρματη λειτουργία | Ασύρματη κάρτα Realtek Wi-Fi 6 (2x2) και Bluetooth® 5.4 |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 33,7 x 15,5 x 31,5 cm |
| Εσωτερικός χώρος αποθήκευσης | Μονάδα SSD PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 512 GB |
| Γραφικά | Ενσωματωμένα |
| Γραφικά (ενσωματωμένα) | Κάρτα γραφικών Intel® |
| Διάταξη μνήμης (υποδοχές και μέγεθος) | 1 x 16 GB |
| Υποδοχές μνήμης | 2 DIMM |
| Μνήμη | Μνήμη DDR5-5600 MT/s 16 GB (1 x 16 GB) |
| Σημείωση για τη μνήμη | Ταχύτητες μεταφοράς έως 5600 MT/s. |
| Πληκτρολόγιο | Μαύρο ενσύρματο πληκτρολόγιο USB HP 125 |
| Ποντίκι | Ενσύρματο οπτικό ποντίκι HP 125 USB μαύρο |
| Chipset | Intel® B860 |
| Οικογένεια επεξεργαστή | Επεξεργαστής Intel® Core™ Ultra 7 |
| Επεξεργαστής | Intel® Core™ Ultra 7 265 (έως 5,3 GHz με την τεχνολογία Intel® Turbo Boost, μνήμη cache 30 MB L3 , 20 πυρήνες, 20 νήματα) |
| Λειτουργικό σύστημα | FreeDOS |
| Παράγοντας μορφής | Προσαρμοσμένος |
| Βάρος συσκευασίας | 8,41 kg |
| Βάρος | 5,34 kg |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 33,7 x 15,5 x 31,5 cm |
| Βάρος συσκευασίας | 8,41 kg |
| Βάρος | 5,34 kg |
| Κατασκευαστής | HP |
| Λειτουργικό Σύστημα | Free Dos |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Τύπος Επεξεργαστή | Intel Core Ultra 7 |
| Μέγεθος Μνήμης | 16GB |
| Συνολική Χωρητικότητα | 512 GB SSD |
| Part Number | D78W2EA |
| Μεικτό βάρος | 8 kg |
| Καθαρό βάρος | 6 kg |
| EAN Number | 0821844279694 |
| Εγγύηση | 2 έτη |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμόμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.