Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Έχετε απορίες; Μην διστάσετε να επικοινωνήστε μαζί μας εδώ
Ρωτήστε τον ειδικό
Πλοηγηθείτε στις απαιτήσεις της ημέρας σας με τον επιτραπέζιο υπολογιστή HP OmniStudio All-in-One 24 ιντσών, με την υποστήριξη τεχνητής νοημοσύνης AMD Ryzen™[1]. Εκτελέστε ταυτόχρονα πολλαπλές εργασίες ομαλά, απολαύστε ζωντανά γραφικά και παραμείνετε συνδεδεμένοι με προσαρμοστικό ήχο και χαρακτηριστικά ευεξίας βάσει τεχνητής νοημοσύνης.
| Έγχρωμο | Λευκό βαμβακιού |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό βαμβακιού |
| Σχεδίαση προϊόντος | Ανάγλυφο φινίρισμα |
| Υποδοχές επέκτασης | 2 M.2 (1 για φορτωμένη μονάδα SSD, 1 για φόρτωση WLAN) |
| Θύρες | 2 USB Type-C®, με ρυθμό σηματοδότησης 10 Gbps; 1 USB Type-A, με ρυθμό σηματοδότησης 10 Gbps, 2 USB 2.0 Type-A, 1 σύνθετη υποδοχή ακουστικών/μικροφώνου, 1 RJ-45 |
| Υποδοχές βίντεο | 1 έξοδος HDMI 2.0b |
| Ασύρματη λειτουργία | Ασύρματη κάρτα MediaTek Wi-Fi 6 MT7920 (2x2) και Bluetooth® 5.4 |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 54,03 x 18,48 x 44,66 cm (βάση σταθερού ύψους); 54,03 x 18,48 x 48,56 cm (βάση ρυθμιζόμενου ύψους, μέγ.); 54,03 x 18,48 x 38,56 cm (βάση ρυθμιζόμενου ύψους, ελάχ.) |
| Λόγος οθόνης προς σώμα (με ηχεία) | 93% |
| Αριθμός υποσημείωσης για τον λόγο οθόνης-σώματος (με ηχεία) | [5] |
| Υπηρεσίες cloud | 100 GB αποθηκευτικού χώρου στο Dropbox για 3 μήνες |
| Αριθμός υποσημείωσης υπηρεσίας cloud | [1] |
| Εσωτερικός χώρος αποθήκευσης | 1 TB PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
| Γραφικά | Ενσωματωμένα |
| Γραφικά (ενσωματωμένα) | Γραφικά AMD Radeon™ 840M |
| Διάταξη μνήμης (υποδοχές και μέγεθος) | 1 x 16 GB |
| Υποδοχές μνήμης | 2 SODIMM |
| Μνήμη | Μνήμη DDR5-5600 MT/s 16 GB (1 x 16 GB) |
| Σημείωση για τη μνήμη | Ταχύτητες μεταφοράς έως 5600 MT/s. |
| Ήχος | Δύο ηχεία 3 Watt |
| Πληκτρολόγιο | Σετ ενσύρματου πληκτρολογίου και ποντικιού HP 175C USB σε λευκό του κασμιριού |
| Chipset | Ενσωματωμένο AMD SoC |
| Οικογένεια επεξεργαστή | Επεξεργαστής AMD Ryzen™ AI 7 |
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen™ AI 7 445 (ρολόι max boost έως 4,6 GHz, μνήμη cache 8 MB L3 , 6 πυρήνες, 12 νήματα) |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Παράγοντας μορφής | Προσαρμοσμένος |
| Βάρος συσκευασίας | 10,15 kg |
| Βάρος | 4,98 kg (σταθερό ύψος, βάση); 5,05 kg (βάση ρυθμιζόμενου ύψους) |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 54,03 x 18,48 x 44,66 cm (βάση σταθερού ύψους); 54,03 x 18,48 x 48,56 cm (βάση ρυθμιζόμενου ύψους, μέγ.); 54,03 x 18,48 x 38,56 cm (βάση ρυθμιζόμενου ύψους, ελάχ.) |
| Βάρος συσκευασίας | 10,15 kg |
| Βάρος | 4,98 kg (σταθερό ύψος, βάση); 5,05 kg (βάση ρυθμιζόμενου ύψους) |
| Part Number | D79Z0EA |
| Μεικτό βάρος | 8 kg |
| Καθαρό βάρος | 6 kg |
| EAN Number | 0821844291290 |
| Εγγύηση | 2 έτη |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμόμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.