Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Έχετε απορίες; Μην διστάσετε να επικοινωνήστε μαζί μας εδώ
Ρωτήστε τον ειδικό
Πλοηγηθείτε στις απαιτήσεις της ημέρας σας με τον επιτραπέζιο υπολογιστή HP OmniStudio 27 ιντσών All-in-One, με την υποστήριξη τεχνητής νοημοσύνης AMD Ryzen™[1]. Εκτελέστε πολλές εργασίες ταυτόχρονα ομαλά, απολαύστε μια μεγάλη οθόνη HD που δίνει ζωή στην εργασία και την ψυχαγωγία και παραμείνετε συνδεδεμένοι με προσαρμοστικό ήχο και χαρακτηριστικά ευεξίας βάσει τεχνητής νοημοσύνης σχεδιασμένα για άνεση και συγκέντρωση.
| Έγχρωμο | Λευκό βαμβακιού |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό βαμβακιού |
| Σχεδίαση προϊόντος | Ανάγλυφο φινίρισμα |
| Υποδοχές επέκτασης | 2 M.2 (1 για φορτωμένη μονάδα SSD, 1 για φόρτωση WLAN) |
| Θύρες | 2 USB Type-C®, με ρυθμό σηματοδότησης 10 Gbps; 1 USB Type-A, με ρυθμό σηματοδότησης 10 Gbps, 2 USB 2.0 Type-A, 1 σύνθετη υποδοχή ακουστικών/μικροφώνου, 1 RJ-45 |
| Υποδοχές βίντεο | 1 έξοδος HDMI 2.0b |
| Ασύρματη λειτουργία | Ασύρματη κάρτα MediaTek Wi-Fi 6 MT7920 (2x2) και Bluetooth® 5.4 |
| Αριθμός υποσημείωσης ασύρματων τεχνολογιών | [12,46] |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | Αρχικές διαστάσεις 61,24 x 18,48 x 48,72 cm (σταθερό ύψος, βάση); Αρχικές διαστάσεις 61,24 x 18,48 x 52,52 cm (βάση ρυθμιζόμενου ύψους, μέγ.); Αρχικές διαστάσεις 61,24 x 18,48 x 42,62 cm (βάση ρυθμιζόμενου ύψους, ελάχ.) |
| Λόγος οθόνης προς σώμα (με ηχεία) | 94% |
| Αριθμός υποσημείωσης για τον λόγο οθόνης-σώματος (με ηχεία) | [5] |
| Υπηρεσίες cloud | 100 GB αποθηκευτικού χώρου στο Dropbox για 3 μήνες |
| Αριθμός υποσημείωσης υπηρεσίας cloud | [1] |
| Εσωτερικός χώρος αποθήκευσης | 1 TB PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
| Γραφικά | Ενσωματωμένα |
| Γραφικά (ενσωματωμένα) | Γραφικά AMD Radeon™ 840M |
| Διάταξη μνήμης (υποδοχές και μέγεθος) | 1 x 16 GB |
| Υποδοχές μνήμης | 2 SODIMM |
| Μνήμη | Μνήμη DDR5-5600 MT/s 16 GB (1 x 16 GB) |
| Σημείωση για τη μνήμη | Ταχύτητες μεταφοράς έως 5600 MT/s. |
| Ήχος | Δύο ηχεία 3 Watt |
| Πληκτρολόγιο | Σετ ενσύρματου πληκτρολογίου και ποντικιού HP 175C USB σε λευκό του κασμιριού |
| Chipset | Ενσωματωμένο AMD SoC |
| Οικογένεια επεξεργαστή | Επεξεργαστής AMD Ryzen™ AI 7 |
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen™ AI 7 445 (ρολόι max boost έως 4,6 GHz, μνήμη cache 8 MB L3 , 6 πυρήνες, 12 νήματα) |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Παράγοντας μορφής | Προσαρμοσμένος |
| Βάρος συσκευασίας | 11,96 kg |
| Βάρος | 5,94 kg (βάση σταθερού ύψους); 6,10 kg (βάση ρυθμιζόμενου ύψους) |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | Αρχικές διαστάσεις 61,24 x 18,48 x 48,72 cm (σταθερό ύψος, βάση); Αρχικές διαστάσεις 61,24 x 18,48 x 52,52 cm (βάση ρυθμιζόμενου ύψους, μέγ.); Αρχικές διαστάσεις 61,24 x 18,48 x 42,62 cm (βάση ρυθμιζόμενου ύψους, ελάχ.) |
| Βάρος συσκευασίας | 11,96 kg |
| Βάρος | 5,94 kg (βάση σταθερού ύψους); 6,10 kg (βάση ρυθμιζόμενου ύψους) |
| Part Number | D79Z1EA |
| Μεικτό βάρος | 15 kg |
| Καθαρό βάρος | 12 kg |
| EAN Number | 0821844291306 |
| Εγγύηση | 2 έτη |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμόμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.