Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Έχετε απορίες; Μην διστάσετε να επικοινωνήστε μαζί μας εδώ
Ask an expert
English Keyboard
Ο επιτραπέζιος υπολογιστής HP Pro Mini 260 παρέχει στους χρήστες απόδοση και δυνατότητες επαγγελματικού επιπέδου σε ένα συμπαγές πλαίσιο. Αυτός ο υπολογιστής υποστηρίζεται από τον πιο πρόσφατο επεξεργαστή Intel® [2] και παρέχει ποικίλα χαρακτηριστικά για την κάλυψη των καθημερινών απαιτήσεων της επιχείρησής σας σε μια προσιτή τιμή.
| Υποδοχές επέκτασης | 1 M.2 2230; 1 M.2 2280; 1 υποδοχή αποθήκευσης SATA |
| Αριθμός υποσημείωσης υποδοχών επέκτασης | [11] |
| Σημείωση υποδοχών επέκτασης | 1 υποδοχή M.1 για WLAN και 2 υποδοχές M.2 2280 για αποθήκευση. |
| Θύρες | 1 σύνθετη υποδοχή ακουστικών/μικροφώνου; 1 SuperSpeed USB Type-C®, με ρυθμό σηματοδότησης 10 Gbps; 1 SuperSpeed USB Type-A, με συχνότητα σηματοδότησης 5Gbps; 1 USB Type-A με ρυθμό σηματοδότησης 480Mbps |
| Θύρες | 1 RJ-45; 1 σειριακή; 2 SuperSpeed USB Type-A, με ρυθμό σηματοδότησης 5 Gbps; 1 HDMI 1.4b; 2 USB τύπου A, με ρυθμό σηματοδότησης 480Mbps; 1 DisplayPort™ 1.4a |
| Ασύρματη λειτουργία | Ασύρματη κάρτα Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE (2x2) και Bluetooth® 5.3 |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 17,7 x 17,5 x 3,4 cm |
| Εσωτερικός χώρος αποθήκευσης | 512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
| Γραφικά | Ενσωματωμένα |
| Γραφικά (ενσωματωμένα) | Κάρτα γραφικών Intel® Iris® Xᵉ |
| Διάταξη μνήμης (υποδοχές και μέγεθος) | 1 x 16 GB |
| Υποδοχές μνήμης | 2 SODIMM |
| Μνήμη | Μνήμη DDR4-3200 MT/s 16 GB (1 x 16 GB) |
| Ήχος | Κωδικοποιητής Realtek ALC3205, εσωτερικό ηχείο, σύνθετη υποδοχή μικροφώνου/ακουστικών |
| Πληκτρολόγιο | Ενσύρματο πληκτρολόγιο HP 125 |
| Ποντίκι | Ενσύρματο ποντίκι HP 125 |
| Οικογένεια επεξεργαστή | Επεξεργαστής Intel® Core™ i5 13ης γενιάς |
| Επεξεργαστής | Επεξεργαστής Intel® Core™ i5-1335U (έως 4,6 GHz με την τεχνολογία Intel® Turbo Boost, μνήμη cache L3 12 MB, 10 πυρήνες, 12 νήματα) |
| Λειτουργικό σύστημα | FreeDOS |
| Παράγοντας μορφής | Mini |
| Βάρος συσκευασίας | 2,95 kg |
| Βάρος | 1,42 kg |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 17,7 x 17,5 x 3,4 cm |
| Βάρος συσκευασίας | 2,95 kg |
| Βάρος | 1,42 kg |
| Τύπος | Mini PC |
| Κατασκευαστής | HP |
| Λειτουργικό Σύστημα | Free Dos |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Τύπος Επεξεργαστή | Intel Core i5 |
| Ονομασία Επεξεργαστή | i5-1355U |
| Μέγεθος Μνήμης | 16GB |
| Αριθμός Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | SSD |
| Συνολική Χωρητικότητα | 512 GB |
| Part Number | 9H6F4ET |
| Μεικτό βάρος | 2,4 kg |
| Καθαρό βάρος | 1,4 kg |
| EAN Number | 0198415774620 |
| Εγγύηση | 3 έτη OnSite |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμώμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.
Ο πελάτης έχει το δικαίωμα υπαναχώρησης εντός 14 ημερών από την ημερομηνία παραλαβής. Ο πελάτης οφείλει να σέβεται την πολιτική επιστροφών εδώ Το προϊόν & το πακέτο πρέπει να είναι σε κατάσταση όπως παραδόθηκαν(εξαιρείται τυχόν φθορά στο κουτί από υπαιτιότητα μεταφορικής). Για ζητήματα λειτουργικότητας & χρήσης επικοινωνήστε με τους ειδικούς στο2105028500 ή 6987383570(Κινητό, viber ή Whatsapp) ή στο email: info@ledholics.com