Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Έχετε απορίες; Μην διστάσετε να επικοινωνήστε μαζί μας εδώ
Ask an expert
Το laptop τεχνητής νοημοσύνης HP ProBook 4 G1a 14 ιντσών παρέχει στις αναπτυσσόμενες επιχειρήσεις απόδοση επαγγελματικής κατηγορίας, ασφάλεια πολλαπλών επιπέδων[7], ανθεκτικότητα και δυνατότητα εύκολης αναβάθμισης. Με την υποστήριξη του πιο πρόσφατου επεξεργαστή AMD®[2] με 16 TOPS NPU[6] και μεγάλη διάρκεια ζωής μπαταρίας, αυτός ο υπολογιστής με τις πολλαπλές λειτουργίες είναι έτοιμος για το μέλλον για μακροπρόθεσμη παραγωγικότητα και εξερεύνηση της τεχνητής νοημοσύνης.
| Έγχρωμο | Φωτεινό πράσινο |
| Χρώμα προϊόντος | Φωτεινό πράσινο |
| Θύρες | 1 HDMI 2.1, 1 σύνθετη υποδοχή στερεοφωνικών ακουστικών/μικροφώνου, 1 RJ-45, 1 υποδοχή κλειδαριάς ασφαλείας, 2 USB Type-A, με ρυθμό σηματοδότησης 5 Gbps (τροφοδοτούμενες), 2 USB Type-C®, με ρυθμό σηματοδότησης 10 Gbps (παροχή ισχύος USB 3.0, DisplayPort™ 1.4) |
| Σημείωση θυρών | Δεν περιλαμβάνονται καλώδια. |
| Ασύρματη λειτουργία | Κάρτα ασύρματου δικτύου MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 (2x2) και Bluetooth® 5.4 |
| Σημείωση για τις διαστάσεις (Π x Β x Υ) | Η μέτρηση ύψους του μπροστινού μέρους είναι κοντά στην μπροστινή ακμή, στο σημείο όπου αρχίζει η κλίση του κάτω καλύμματος του πλαισίου. Η μέτρηση του ύψους του πίσω μέρους είναι κοντά στην πίσω ακμή, στο σημείο όπου τελειώνει η κλίση του κάτω καλύμματος του πλαισίου. |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 31,86 x 22,43 x 1,09 cm (μπροστά), 31,86 x 22,43 x 1,7 cm (πίσω) |
| Οθόνη | 14" diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, low power, 62.5% sRGB |
| Εσωτερικός χώρος αποθήκευσης | Μονάδα SSD PCIe® NVMe™ 512 GB |
| Γραφικά | Ενσωματωμένα |
| Γραφικά (ενσωματωμένα) | Κάρτα γραφικών AMD Radeon™ 780M |
| Διάταξη μνήμης (υποδοχές και μέγεθος) | 1 x 24 GB |
| Υποδοχές μνήμης | 2 SODIMM |
| Μνήμη | Μνήμη RAM DDR5-5600 MT/s 24 GB (1 x 24 GB) |
| Ήχος | Ήχος από το Poly Studio, δύο στερεοφωνικά ηχεία, μικρόφωνα διπλής συστοιχίας |
| Πληκτρολόγιο | Αδιάβροχο, οπισθοφωτιζόμενο πληκτρολόγιο |
| Ποντίκι | Clickpad με υποστήριξη πολλαπλών κινήσεων αφής |
| Συσκευές εισόδου | HP Sure Platform, Θερμικός αισθητήρας, HP Tamper Lock, Αισθητήρας φαινομένου Hall |
| Οικογένεια επεξεργαστή | Επεξεργαστής AMD Ryzen™ 7 |
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen™ 7 250 (ρολόι max boost έως 5,1 GHz, μνήμη cache 16 MB L3 , 8 πυρήνες, 16 νήματα) |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Βάρος | Αρχικό βάρος 1,4 kg |
| Σημείωση για τις διαστάσεις (Π x Β x Υ) | Η μέτρηση ύψους του μπροστινού μέρους είναι κοντά στην μπροστινή ακμή, στο σημείο όπου αρχίζει η κλίση του κάτω καλύμματος του πλαισίου. Η μέτρηση του ύψους του πίσω μέρους είναι κοντά στην πίσω ακμή, στο σημείο όπου τελειώνει η κλίση του κάτω καλύμματος του πλαισίου. |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 31,86 x 22,43 x 1,09 cm (μπροστά), 31,86 x 22,43 x 1,7 cm (πίσω) |
| Βάρος | Αρχικό βάρος 1,4 kg |
| Part Number | C4HZ4ET |
| Μεικτό βάρος | 2 kg |
| Καθαρό βάρος | 1,5 kg |
| EAN Number | 0199485781600 |
| Εγγύηση | 3 έτη OnSite |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμόμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.