Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Έχετε απορίες; Μην διστάσετε να επικοινωνήστε μαζί μας εδώ
Ask an expert
Το laptop HP ProBook 4 G1ah 16 ιντσών παρέχει στις αναπτυσσόμενες επιχειρήσεις απόδοση εμπορικής ποιότητας, πολυεπίπεδη ασφάλεια τελικών σημείων[7] και ανθεκτικότητα σε έναν εύκολα αναβαθμίσιμο σχεδιασμό. Με τον πιο πρόσφατο επεξεργαστή AMD®[2] και μπαταρία μεγάλης διάρκειας ζωής, αυτός ο υπολογιστής με τις πολλαπλές λειτουργίες είναι έτοιμος για μακροπρόθεσμη παραγωγικότητα.
| Έγχρωμο | Φωτεινό πράσινο |
| Χρώμα προϊόντος | Φωτεινό πράσινο |
| Θύρες | 1 HDMI 2.1, 1 σύνθετη υποδοχή στερεοφωνικών ακουστικών/μικροφώνου, 1 RJ-45, 1 υποδοχή κλειδαριάς ασφαλείας, 2 USB Type-A, με ρυθμό σηματοδότησης 5 Gbps (τροφοδοτούμενες), 2 USB Type-C®, με ρυθμό σηματοδότησης 10 Gbps (παροχή ισχύος USB 3.0, DisplayPort™ 1.4) |
| Σημείωση θυρών | Δεν περιλαμβάνονται καλώδια. |
| Ασύρματη λειτουργία | Ασύρματη κάρτα MediaTek Wi-Fi 6E RZ616 (2x2) και Bluetooth® 5.3 |
| Σημείωση διαστάσεων (βρετανικό σύστημα) | Front height measurement is near the front edge where the chassis bottom cover taper begins. Back height measurement is near the back edge where the chassis bottom cover taper ends. |
| Σημείωση για τις διαστάσεις (Π x Β x Υ) | Η μέτρηση ύψους του μπροστινού μέρους είναι κοντά στην μπροστινή ακμή, στο σημείο όπου αρχίζει η κλίση του κάτω καλύμματος του πλαισίου. Η μέτρηση του ύψους του πίσω μέρους είναι κοντά στην πίσω ακμή, στο σημείο όπου τελειώνει η κλίση του κάτω καλύμματος του πλαισίου. |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 14.15 x 9.88 x 0.43 in (front); 14.15 x 9.88 x 0.67 in (rear) |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 35,94 x 25,1 x 1,7 cm (πίσω), 35,94 x 25,1 x 1,09 cm (μπροστά) |
| Οθόνη | 16" diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB |
| Εσωτερικός χώρος αποθήκευσης | Μονάδα SSD PCIe® NVMe™ 512 GB |
| Γραφικά | Ενσωματωμένα |
| Γραφικά (ενσωματωμένα) | Κάρτα γραφικών AMD Radeon™ 740M |
| Διάταξη μνήμης (υποδοχές και μέγεθος) | 2 x 16 GB |
| Υποδοχές μνήμης | 2 SODIMM |
| Μνήμη | Μνήμη RAM DDR5-5600 MT/s 32 GB (2 x 16 GB) |
| Ήχος | Ήχος από το Poly Studio, δύο στερεοφωνικά ηχεία, μικρόφωνα διπλής συστοιχίας |
| Πληκτρολόγιο | Αδιάβροχο οπισθοφωτιζόμενο πληκτρολόγιο με numpad |
| Ποντίκι | Clickpad με υποστήριξη πολλαπλών κινήσεων αφής |
| Συσκευές εισόδου | HP Sure Platform, Θερμικός αισθητήρας, HP Tamper Lock, Αισθητήρας φαινομένου Hall |
| Οικογένεια επεξεργαστή | Επεξεργαστής AMD Ryzen™ 5 |
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen™ 5 220 (ρολόι max boost έως 4,9 GHz, μνήμη cache 16 MB L3 , 6 πυρήνες, 12 νήματα) |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Βάρος | Από 1,75 kg |
| Σημείωση για τις διαστάσεις (Π x Β x Υ) | Η μέτρηση ύψους του μπροστινού μέρους είναι κοντά στην μπροστινή ακμή, στο σημείο όπου αρχίζει η κλίση του κάτω καλύμματος του πλαισίου. Η μέτρηση του ύψους του πίσω μέρους είναι κοντά στην πίσω ακμή, στο σημείο όπου τελειώνει η κλίση του κάτω καλύμματος του πλαισίου. |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 35,94 x 25,1 x 1,7 cm (πίσω), 35,94 x 25,1 x 1,09 cm (μπροστά) |
| Βάρος | Από 1,75 kg |
| Part Number | D09GDAT |
| Μεικτό βάρος | 2 kg |
| Καθαρό βάρος | 1,5 kg |
| EAN Number | 0199764876270 |
| Εγγύηση | 3 έτη OnSite |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμόμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.