Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Έχετε απορίες; Μην διστάσετε να επικοινωνήστε μαζί μας εδώ
Ρωτήστε τον ειδικό
Ο ProDesk 2 Tower G1i συμβάλλει στη βελτιστοποίηση των επιχειρηματικών πόρων σας. Εξοπλισμένος με έναν ισχυρό επεξεργαστή Intel®[2], βασικά εργαλεία και δυνατότητες ασφαλείας για επιχειρήσεις, αυτός ο οικονομικός και εύκολος στην εγκατάσταση υπολογιστής είναι επεκτάσιμος και διαθέτει σχεδίαση που αναπτύσσεται μαζί με την επιχείρησή σας.
| Έγχρωμο | Jack Black |
| Υποδοχές επέκτασης | 2 M.2; 1 PCIe 3 x1; 1 PCIe 4 x16 |
| Αριθμός υποσημείωσης υποδοχών επέκτασης | [9,10,11] |
| Σημείωση υποδοχών επέκτασης | 1 υποδοχή M.2 για WLAN και 1 υποδοχή M.2 2242/2280 για αποθήκευση. |
| Θύρες | 1 USB Type-C®, με ρυθμό σηματοδότησης 10 Gbps, 3 USB Type-A, με ρυθμό σηματοδότησης 5 Gbps, 1 σύνθετη υποδοχή ακουστικών/μικροφώνου |
| Θύρες | 4 USB 2.0 Type-A, 1 HDMI 1.4b, 1 DisplayPort™ 1.4a, 1 RJ-45, 1 υποδοχή τροφοδοσίας, 1 υποδοχή εισόδου/εξόδου γραμμής, 1 σειριακή (προαιρετικά) |
| Ασύρματη λειτουργία | Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE-VT 802.11a/b/g/n/ax (2x2) and Bluetooth® 5.4 wireless card |
| Σημείωση για τις διαστάσεις (Π x Β x Υ) | Οι διαστάσεις του συστήματος ενδέχεται να διαφέρουν ανάλογα με τη διαμόρφωση και την κατασκευή. |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 15,5 x 30,8 x 33,7 cm |
| Εσωτερικός χώρος αποθήκευσης | 512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
| Γραφικά | Integrated |
| Γραφικά (ενσωματωμένα) | Intel® UHD Graphics 770 |
| Διάταξη μνήμης (υποδοχές και μέγεθος) | 1 x 16 GB |
| Υποδοχές μνήμης | 2 DIMM |
| Μνήμη | 16 GB DDR5-5600 MT/s (1 x 16 GB) |
| Ήχος | Κωδικοποιητής Realtek ALC3602-CG, σύνθετη υποδοχή ήχου με υποστήριξη ακουστικών CTIA και OMTP, είσοδος και έξοδος ήχου, είσοδος μικροφώνου και αλλαγή ανάθεσης υποδοχών. |
| Πληκτρολόγιο | HP 125 v2 Wired Keyboard |
| Ποντίκι | HP 125 Wired Mouse |
| Chipset | Intel® H770 |
| Οικογένεια επεξεργαστή | Intel® Core™ i7 14th generation processor |
| Επεξεργαστής | Intel® Core™ i7-14700 (up to 5.4 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 33 MB L3 cache, 20 cores, 28 threads) |
| Λειτουργικό σύστημα | FreeDOS |
| Παράγοντας μορφής | Tower |
| Βάρος συσκευασίας | 9,05 kg |
| Βάρος | 5,98 kg |
| Σημείωση για τις διαστάσεις (Π x Β x Υ) | Οι διαστάσεις του συστήματος ενδέχεται να διαφέρουν ανάλογα με τη διαμόρφωση και την κατασκευή. |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 15,5 x 30,8 x 33,7 cm |
| Βάρος συσκευασίας | 9,05 kg |
| Βάρος | 5,98 kg |
| Part Number | B70W1AT |
| Μεικτό βάρος | 8 kg |
| Καθαρό βάρος | 6 kg |
| EAN Number | 0199896140911 |
| Εγγύηση | 3 έτη OnSite |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμόμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.