Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Έχετε απορίες; Μην διστάσετε να επικοινωνήστε μαζί μας εδώ
Ρωτήστε τον ειδικό
| Επιπρόσθετα | Compatible with 800 series chipset based motherboards |
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Συνολική Μνήμη Cache L2 + L3 | 24MB |
| Turbo Boost | up to 4.9GHz |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Threads | 10 |
| Συχνότητα | 3.30GHz |
| Ψύκτρα | Ναι |
| Συσκευασία | Box |
| Ενσωματωμένη Κάρτα/Chip Γραφικών | Όχι |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Core Ultra 5 225F 4.9GHz |
| Socket | s1851 |
| Thermal Design Power | 121W |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 5 |
| Αριθμός Πυρήνων | 10 |
| Γενιά Επεξεργαστών | 15th Generation |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμόμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.