Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Έχετε απορίες; Μην διστάσετε να επικοινωνήστε μαζί μας εδώ
Ask an expert
| Κατασκευαστής | Lenovo |
| Τύπος Φορητού | Laptop |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home(64bit) |
| Γλώσσα Λειτουργικού | Greek And English |
| Εισοδος : Mic In | Ναι |
| Εξοδος : Headphone | Ναι |
| Αυτονομία Μπαταρίας | 47Wh, No Power Adapter |
| Ethernet | Δεν Διαθέτει |
| Ασύρματη Δικτύωση | Ναι |
| Τύπος Ασύρματης Δικτύωσης | 802.11ax |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Card Reader | SD |
| Webcam | Ναι |
| Ανάλυση Webcam | Full HD |
| Μέγεθος Οθόνης | 15.6'' |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 |
| Τύπος Οθόνης | FullHD |
| Τύπος Επεξεργαστή | Intel Core i3 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Intel Core™ i3-1315U, 6C (2P + 4E) / 8T, P-core up to 4.5GHz, E-core up to 3.3GHz, 10MB Intel® Smart |
| Συχνότητα Επεξεργαστή | έως 4.50 GHz |
| Μέγεθος Μνήμης RAM | 8 GB |
| Μέγιστη Επέκταση Μνήμης | 8 GB |
| Τύπος Μνήμης | LPDDR5 |
| Συχνότητα Μνήμης | 4800MHz |
| Αριθμός Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Τύπος Σκληρών Δίσκων | SSD M.2 2242 NVMe PCIe |
| Χωρητικότητα Δίσκων | 512GB |
| Οπτικό Μέσο | Δεν Διαθέτει |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Intel |
| Chipset Κάρτας Γραφικών | Intel® SoC Platform |
| Αριθμός Εισόδων: USB 3.0 | 2 |
| Έξοδος : HDMI | Ναι |
| Βάρος | 1,5-2 κιλά |
| Ηχεία | Ναι |
| Περιλαμβάνει Φορτιστή | Όχι |
| Part Number | 82X700L8GM |
| Μεικτό βάρος | 2,32 kg |
| Καθαρό βάρος | 1,62 kg |
| EAN Number | 0199274266691 |
| Εγγύηση | 2 έτη PickUp & Return |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμόμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.