Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Έχετε απορίες; Μην διστάσετε να επικοινωνήστε μαζί μας εδώ
Ask an expert
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.4 GHz |
| Slots Μνήμης | 2x 16GB CSODIMM |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | GeForce RTX 5080 |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 99.9 |
| Διαστάσεις mm | 364 x 262 x 22-26 |
| Βάρος Κιλά | 2.57 |
| Επιπρόσθετα | AI-Powered Gaming PC, Two CSODIMM slots, Speakers optimized with Nahimic Audio, Camera with E-shutter, AI Chip: LA3, Greek Per-key RGB Backlit Keyboard, 4 Switchable Keycaps |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Bluetooth | Ναι |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος GPU | Ανεξάρτητη |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | NVIDIA |
| Διάσταση Οθόνης | 16'' |
| Εγγύηση σε μήνες | 36 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Ταχύτητα Δικτύου | 2.5Gbps |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1600 |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | 16GB |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Τύπος | Gaming |
| Μοντέλο | Legion |
| Τύπος Εγγύησης | 36 months Premium Care |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Τύπος εγγύησης | 36 months Premium Care |
| Card Reader | Ναι |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Refresh Rate | 240Hz |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 24 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 275HX |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| TOPS Επεξεργαστή | 13 |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| USB 3.2 Type A | 3 |
| USB-C | 1 |
| Thunderbolt | 1 |
| Φωτεινότητα Nits | 500 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 7 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Web Camera | 5.0 Megapixels |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | OLED |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Φορτιστής | NAI |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμώμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.
Ο πελάτης έχει το δικαίωμα υπαναχώρησης εντός 14 ημερών από την ημερομηνία παραλαβής. Ο πελάτης οφείλει να σέβεται την πολιτική επιστροφών εδώ Το προϊόν & το πακέτο πρέπει να είναι σε κατάσταση όπως παραδόθηκαν(εξαιρείται τυχόν φθορά στο κουτί από υπαιτιότητα μεταφορικής). Για ζητήματα λειτουργικότητας & χρήσης επικοινωνήστε με τους ειδικούς στο2105028500 ή 6987383570(Κινητό, viber ή Whatsapp) ή στο email: info@ledholics.com