Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Έχετε απορίες; Μην διστάσετε να επικοινωνήστε μαζί μας εδώ
Ρωτήστε τον ειδικό
| Κατασκευαστής | Lenovo |
| Σειρά προϊόντος | LOQ |
| Τύπος Φορητού | Laptop |
| Τύπος Χρήσης | Gaming Laptops |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home(64bit) |
| Γλώσσα Λειτουργικού | Greek And English |
| Αυτονομία Μπαταρίας | 60Wh |
| Ethernet | 100/1000 Mbps |
| Ασύρματη Δικτύωση | Ναι |
| Τύπος Ασύρματης Δικτύωσης | 802.11ax |
| Webcam | Ναι |
| Ανάλυση Webcam | 720p |
| Μέγεθος Οθόνης | 15.6'' |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 |
| Τύπος Οθόνης | FullHD |
| Τύπος Επεξεργαστή | Intel Core i7 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Intel Core i7-13650HX,14C(6P+8E)/ 20T,P-core up to 4.9GHz,E-core up to 3.6GHz,24MB Intel Smart Cach |
| Μέγεθος Μνήμης RAM | 16 GB |
| Μέγιστη Επέκταση Μνήμης | 16 GB |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Συχνότητα Μνήμης | 4800MHz |
| Αριθμός Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Χωρητικότητα Δίσκων | 1TB |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Nvidia |
| Chipset Κάρτας Γραφικών | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | 8GB |
| Έξοδος : HDMI | Ναι |
| Βάρος | 2-2,5 κιλά |
| Επιπλέον Δυνατότητες Σύνδεσης | 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 65-100W |
| Ηχεία | Stereo Speakers |
| Περιλαμβάνει Φορτιστή | Ναι |
| Part Number | 83SC004NGM |
| Μεικτό βάρος | 3,99 kg |
| Καθαρό βάρος | 2,3 kg |
| EAN Number | 0199273101702 |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμόμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.