Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Έχετε απορίες; Μην διστάσετε να επικοινωνήστε μαζί μας εδώ
Ρωτήστε τον ειδικό
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Integrated Intel Graphics |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.2 GHz |
| Δίκτυο | Integrated 100/1000M, Wi-Fi , Bluetooth |
| Slots Μνήμης | 1x 32GB SODIMM |
| Επιπρόσθετα | Two DDR5 SODIMM slots, No card reader, No Mounting |
| Πληκτρολόγιο | Ναι |
| Ποντίκι | Ναι |
| Οπτικά Μέσα | Όχι |
| Θήκη | Tiny |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro EN/GR 64-bit |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Σειριακή Θύρα / Παράλληλη Θύρα | No / No |
| Card Reader | Όχι |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Τύπος | Business |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Τύπος Εγγύησης | 60 months On Site - Response Next Business Day |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Chipset | Intel SoC |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 10 |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| Μοντέλο | ThinkCentre |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Intel |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Display Port | 1 |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 7 |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.2 Type A | 4 |
| USB-C | 1 |
| HDMI | 1 |
| WiFi | WiFi 7 |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| Audio Headset | Ναι |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 240H |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμόμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.