Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Έχετε απορίες; Μην διστάσετε να επικοινωνήστε μαζί μας εδώ
Ask an expert
| Επεξεργαστής | MediaTek Dimensity 6400 (8C, 2x A76 2.5 GHz + 6x A55 2.0 GHz) |
| I/O Ports | USB-C (Hi-Speed USB / USB 2.0), with charging x1, Card slot, Pogo pin connector (3-point) |
| Αισθητήρες | Accelerometer sensor, Ambient light sensor (ALS), Hall sensor |
| Μπαταρία | Integrated |
| Διαστάσεις Πλάτος x Ύψος x Πάχος, σε mm | 279 x 181 x 6 |
| Βάρος Γραμμάρια | 530 |
| Επιπρόσθετα | microSD card supports up to 2TB (exFAT), No Power Adapter, Lenovo Tab Pen |
| Δίκτυο | Wi-Fi 5, 802.11ac 1x1 + BT5.2 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Web Camera Εμπρός | 8.0MP |
| Τύπος Εγγύησης | 24 months Pick up and Return |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1600 |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Android |
| Διάσταση Οθόνης | 12.1'' |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Web Camera Πίσω | 13.0MP |
| Αποθηκευτικός Χώρος | 256GB |
| Μνήμη Συστήματος | 12GB |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμώμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.