Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Έχετε απορίες; Μην διστάσετε να επικοινωνήστε μαζί μας εδώ
Ask an expert
| Επεξεργαστής | MediaTek Helio G85 (8C, 2x A75 2.0GHz + 6x A55 1.8GHz) |
| Δίκτυο | Wi-Fi 5, 802.11ac 1x1 + BT5.3 |
| I/O Ports | USB-C (Hi-Speed USB / USB 2.0), with charging, digital audio x1, Headphone / microphone combo jack (3.5mm), Card slot |
| Αισθητήρες | Accelerometer sensor, Hall sensor, Virtual light sensor |
| Μπαταρία | Integrated |
| Διαστάσεις Πλάτος x Ύψος x Πάχος, σε mm | 236 x 155 x 8 |
| Βάρος Γραμμάρια | 425 |
| Επιπρόσθετα | microSD card supports up to 1TB, No Power Adapter, Clear Case with Built-in Kickstand |
| Web Camera Πίσω | 8.0MP |
| Διάσταση Οθόνης | 10.1'' |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Web Camera Εμπρός | 5.0MP |
| Τύπος Εγγύησης | 24 months Pick up and Return |
| Αποθηκευτικός Χώρος | 128GB |
| Μνήμη Συστήματος | 4GB |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Android |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμώμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.