Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Έχετε απορίες; Μην διστάσετε να επικοινωνήστε μαζί μας εδώ
Ρωτήστε τον ειδικό
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, BT |
| Ηχεία | Ναι |
| Βάρος Κιλά | 7.10 |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Integrated Intel UHD Graphics |
| Διαστάσεις mm | 612 x 192 x 473 |
| Επιπρόσθετα | USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) x1, USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) x2, HDMI-in 1.4 x1, HDMI-out 2.1 TMDS x1, Ethernet (RJ-45) x1, USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only x1, headphone / microphone combo jack (3.5mm), Two slots |
| Slots Μνήμης | Two DDR5 SO-DIMM slots |
| Ποντίκι | Ναι |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i7 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Audio Headset | Ναι |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Πληκτρολόγιο | Ναι |
| Τύπος Εγγύησης | On Site - Response Next Business Day, 60 months On Site-Response Next Business Day |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Μοντέλο | ThinkCentre |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 512GB |
| HDMI | 2 |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 10 |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Intel |
| Ταχύτητα Δικτύου | 10Gbps |
| WiFi | WiFi 6 |
| Card Reader | Όχι |
| Τύπος Panel | IPS |
| USB 3.2 Type A | 1 |
| USB-C | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| Web Camera | Ναι |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 13620H |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro EN/GR 64bit |
| Οπτικά Μέσα | Όχι |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Διάσταση Οθόνης | 27'' |
| Φωτεινότητα Nits | 300 |
| Bluetooth | Ναι |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμόμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.