Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Έχετε απορίες; Μην διστάσετε να επικοινωνήστε μαζί μας εδώ
Ρωτήστε τον ειδικό
Η Kingston ValueRAM SODIMM DDR4 παρέχει ταχύτητα στα 3200MT/s, με CL22 και 16GB ανά μονάδα μνήμης.
| Κατασκευαστής | Kingston |
| Χωρητικότητα μνήμης | 16GB (1x16GB) |
| Τύπος μνήμης | DDR4 |
| Συχνότητα | 3200 |
| Οικογένεια | Value |
| Voltage | 1.2V |
| Cas Latency | CL 22 |
| Τύπος Συστήματος | Laptop |
| Part Number | KVR32S22S8/16 |
| Μεικτό βάρος | 0,3 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,2 kg |
| EAN Number | 0740617310894 |
| Εγγύηση | Lifetime |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμόμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.