Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Έχετε απορίες; Μην διστάσετε να επικοινωνήστε μαζί μας εδώ
Ρωτήστε τον ειδικό
Aspect ratio 16:9 Αντίθεση 1500 :1 Χρόνος Απόκρισης (GTG): 4 ms Ρυθμός Ανανέωσης: 120 Hz Σύνδεση: HDMI, VGA
| Κατασκευαστής | AOC |
| Μοντέλο | 24B31H |
| Τεχνολογία Οθόνης | IPS |
| Τύπος Χρήσης | Standard |
| Input : HDMI | 1 |
| Διαγώνιος | 23,8'' |
| Εύρος Διαγωνίου | 23'' έως 24'' |
| Μέγιστη Ανάλυση | 1920x1080 |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m² |
| Input : D-Sub | 1 |
| Curved | Οχι |
| Vesa | 100x100 |
| Ρύθμιση Ύψους | Οχι |
| Συχνότητα | 120 Hz |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Part Number | 24B31H |
| Μεικτό βάρος | 4,12 kg |
| Καθαρό βάρος | 2,45 kg |
| EAN Number | 4038986142199 |
| Εγγύηση | 3 έτη |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμόμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.