Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Έχετε απορίες; Μην διστάσετε να επικοινωνήστε μαζί μας εδώ
Ρωτήστε τον ειδικό
AOC 27G4HRE Full HD 27¨ Wide LED IPS - 200Hz / 0.5ms - Nvidia G-Sync Compatible - HDR Ready
| Κατασκευαστής | AOC |
| Μοντέλο | 27G4HRE |
| Τεχνολογία Οθόνης | IPS |
| Τύπος Χρήσης | Gaming |
| Touch Screen | Όχι |
| Input : HDMI | 1 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| TV Tuner | Όχι |
| Display Port | 1 |
| Διαγώνιος | 27" |
| Εύρος Διαγωνίου | 27'' έως 30'' |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 1920x1080 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Χρόνος Απόκρισης | 1 ms |
| Color Support (Million) | 16.7 |
| Curved | Οχι |
| Vesa | 100x100 |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Συχνότητα | 200 Hz |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Part Number | 27G4HRE |
| Μεικτό βάρος | 6,81 kg |
| Καθαρό βάρος | 4,14 kg |
| EAN Number | 4038986183000 |
| Εγγύηση | 3 έτη |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμόμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.