Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Έχετε απορίες; Μην διστάσετε να επικοινωνήστε μαζί μας εδώ
Ρωτήστε τον ειδικό
Η οθόνη 19'' Dell P1917S προσφέρει περισσότερα χαρακτηριστικά παραγωγικότητας στο χώρο εργασίας, ενισχύοντας την άνεση και την ευκολία του χρήστη.
| Κατασκευαστής | Dell |
| Μοντέλο | P1917S |
| Τεχνολογία Οθόνης | LED |
| Τύπος Χρήσης | Standard |
| Input : HDMI | 1 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| TV Tuner | Όχι |
| Display Port | 1 |
| Διαγώνιος | 19" |
| Εύρος Διαγωνίου | έως 22'' |
| Aspect Ratio | 5:4 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 1280x1024 |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m² |
| Αντίθεση | 1000 :1 |
| Χρόνος Απόκρισης | 6 ms |
| Input : D-Sub | 1 |
| Ρύθμιση Ύψους | Οχι |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Part Number | 210-AJBG |
| Μεικτό βάρος | 4,08 kg |
| Καθαρό βάρος | 2,79 kg |
| EAN Number | 5397184200384 |
| Εγγύηση | 3 έτη OnSite |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμόμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.