Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Έχετε απορίες; Μην διστάσετε να επικοινωνήστε μαζί μας εδώ
Ask an expert
Alienware Dell 27" Gaming Monitor - AW2725DM, για ισχυρή απόδοση σε κάθε task.
| Κατασκευαστής | Dell |
| Μοντέλο | AW2725DM |
| Τεχνολογία Οθόνης | LED |
| Τύπος Χρήσης | Gaming |
| Input : USB | 3 |
| Input : HDMI | 2x2.1 |
| Extras | 95% DCI-P3 (CIE 1976) |
| Display Port | 1x1.4 |
| Διαγώνιος | 27" |
| Εύρος Διαγωνίου | 27'' έως 30'' |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 2560x1440 |
| Φωτεινότητα | 400 cd/m² |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Χρόνος Απόκρισης | 2ms GTG (Super Fast) 1ms GTG (Extreme Mode) 4ms GTG (Fast) |
| Pixel Pitch | 0.2331 mm x 0.2331 mm |
| Color Support (Million) | 1.07 billion |
| Γωνία Θέασης | 178° x 178° |
| Ηχεία | Δεν διαθέτει |
| Vesa | 100x100 |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Ρύθμιση Κάθετης Περιστροφής | Ναι |
| Συχνότητα | 180 Hz |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Οριζόντιας Περιστροφής | Ναι |
| HDR Support | Ναι |
| HDR Πιστοποιήσεις | DisplayHDR 400 |
| Part Number | 210-BQWQ |
| Μεικτό βάρος | 9,82 kg |
| Καθαρό βάρος | 6,57 kg |
| EAN Number | 5397184962718 |
| Εγγύηση | 3 έτη |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμώμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.
Ο πελάτης έχει το δικαίωμα υπαναχώρησης εντός 14 ημερών από την ημερομηνία παραλαβής. Ο πελάτης οφείλει να σέβεται την πολιτική επιστροφών εδώ Το προϊόν & το πακέτο πρέπει να είναι σε κατάσταση όπως παραδόθηκαν(εξαιρείται τυχόν φθορά στο κουτί από υπαιτιότητα μεταφορικής). Για ζητήματα λειτουργικότητας & χρήσης επικοινωνήστε με τους ειδικούς στο2105028500 ή 6987383570(Κινητό, viber ή Whatsapp) ή στο email: info@ledholics.com