Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Έχετε απορίες; Μην διστάσετε να επικοινωνήστε μαζί μας εδώ
Ρωτήστε τον ειδικό
Η Οθόνη Dell Pro 24 Plus P2425D 3Y προσφέρει υψηλή ακρίβεια χρωμάτων.
| Κατασκευαστής | Dell |
| Μοντέλο | P2425D |
| Τεχνολογία Οθόνης | IPS |
| Touch Screen | Όχι |
| Input : HDMI | 1x2.1 |
| Πιστοποιήσεις | TCO Certified - ENERGY STAR 8.0 |
| Extras | 99% sRGB (CIE 1931) |
| TV Tuner | Όχι |
| Display Port | 1x1.4 |
| Διαγώνιος | 23.8" |
| Εύρος Διαγωνίου | 23'' έως 24'' |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 2560x1440 |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m² |
| Αντίθεση | 1,500:1 |
| Χρόνος Απόκρισης | 8ms GTG 5ms GTG (Fast) |
| Pixel Pitch | 0.2058 mm x 0.2058 mm |
| Color Support (Million) | 16.7 |
| Γωνία Θέασης | 178° x 178° |
| Curved | Οχι |
| Vesa | 100x100 |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Ρύθμιση Κάθετης Περιστροφής | Ναι |
| Συχνότητα | 100 Hz |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Οριζόντιας Περιστροφής | Ναι |
| Part Number | 210-BQMX |
| Μεικτό βάρος | 7,04 kg |
| Καθαρό βάρος | 5,08 kg |
| EAN Number | 5397184962459 |
| Εγγύηση | 3 έτη |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμόμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.