Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Η οθόνη αφής 17BR30T LG σου επιτρέπει να εργάζεσαι αποτελεσματικά με τις άκρες των δαχτύλων σου, βελτιώνοντας την παραγωγικότητα και την άνεση στην εργασία σου.
| Κατασκευαστής | LG |
| Τεχνολογία Οθόνης | TN |
| Τύπος Χρήσης | Portable |
| Touch Screen | Ναι |
| Διαγώνιος | 17 |
| Εύρος Διαγωνίου | έως 22'' |
| Aspect Ratio | 5:4 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 1280x1024 |
| Φωτεινότητα | 200 nits |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Χρόνος Απόκρισης | 5ms |
| Input : D-Sub | 1 |
| Vesa | 75x75 |
| Συχνότητα | 75 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Part Number | 17BR30T-B.AEU |
| Μεικτό βάρος | 4 kg |
| Καθαρό βάρος | 3 kg |
| EAN Number | 8806091866134 |
| Εγγύηση | 3 έτη |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμώμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.
Ο πελάτης έχει το δικαίωμα υπαναχώρησης εντός 14 ημερών από την ημερομηνία παραλαβής. Ο πελάτης οφείλει να σέβεται την πολιτική επιστροφών εδώ Το προϊόν & το πακέτο πρέπει να είναι σε κατάσταση όπως παραδόθηκαν(εξαιρείται τυχόν φθορά στο κουτί από υπαιτιότητα μεταφορικής). Για ζητήματα λειτουργικότητας & χρήσης επικοινωνήστε με τους ειδικούς στο2105028500 ή 6987383570(Κινητό, viber ή Whatsapp) ή στο email: info@ledholics.com