Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
| Κατασκευαστής | LG |
| Τεχνολογία Οθόνης | IPS |
| Τύπος Χρήσης | Business |
| Touch Screen | Όχι |
| Input : USB | Δεν Διαθέτει |
| Input : HDMI | 2 |
| TV Tuner | Όχι |
| Display Port | 2x1.4 |
| Διαγώνιος | 27 |
| Εύρος Διαγωνίου | 27'' έως 30'' |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 1920x1080 |
| Φωτεινότητα | 250 nits |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Χρόνος Απόκρισης | 5ms |
| Ηχεία | Ναι |
| Input : D-Sub | Δεν Διαθέτει |
| Curved | Οχι |
| Input : DVI-D | Δεν διαθέτει |
| Vesa | 75x75 |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Ρύθμιση Κάθετης Περιστροφής | Οχι |
| Συχνότητα | 100 Hz |
| Camera | Δεν Διαθέτει |
| Input : USB-C | Δεν Διαθέτει |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Οριζόντιας Περιστροφής | Οχι |
| AMD FreeSync Certified | Δεν διαθέτει |
| Adaptive Sync | Δεν διαθέτει |
| HDR Support | Δεν διαθέτει |
| RJ45 | Δεν Διαθέτει |
| Επιπλέον Υποδοχές | 1x Headphone out |
| NVIDIA G-Sync Certified | Δεν διαθέτει |
| Part Number | 27MS550-B.AEU |
| Μεικτό βάρος | 5 kg |
| Καθαρό βάρος | 4 kg |
| EAN Number | 8806091990150 |
| Εγγύηση | 3 έτη |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμώμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.
Ο πελάτης έχει το δικαίωμα υπαναχώρησης εντός 14 ημερών από την ημερομηνία παραλαβής. Ο πελάτης οφείλει να σέβεται την πολιτική επιστροφών εδώ Το προϊόν & το πακέτο πρέπει να είναι σε κατάσταση όπως παραδόθηκαν(εξαιρείται τυχόν φθορά στο κουτί από υπαιτιότητα μεταφορικής). Για ζητήματα λειτουργικότητας & χρήσης επικοινωνήστε με τους ειδικούς στο2105028500 ή 6987383570(Κινητό, viber ή Whatsapp) ή στο email: info@ledholics.com