Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Οθόνη LG 29U511A-B 29 ιντσών, αναλογία 21:9, WFHD (2560x1080) IPS Σχεδίαση με σχεδόν αόρατο πλαίσιο σε 3 πλευρές Κάλυψη χρωμάτων sRGB 99% (τυπική), εργοστασιακά βαθμονομημένα χρώματα Φωτεινότητα 250 nits (τυπική) / Υποστήριξη HDR10 Ρυθμός ανανέωσης 100Hz, χρόνος απόκρισης 1ms MBR (Motion Blur Reduction)
| Κατασκευαστής | LG |
| Μοντέλο | 29U511A-B.AEU |
| Τεχνολογία Οθόνης | IPS |
| Τύπος Χρήσης | Business |
| Touch Screen | Όχι |
| Input : HDMI | 1 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| TV Tuner | Όχι |
| Display Port | 1 |
| Διαγώνιος | 29" |
| Εύρος Διαγωνίου | 27'' έως 30'' |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 2560x1080 |
| Χρόνος Απόκρισης | 5ms |
| Curved | Οχι |
| Vesa | 100x100 |
| Συχνότητα | 100 Hz |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Part Number | 29U511A-B.AEU |
| Μεικτό βάρος | 6,8 kg |
| Καθαρό βάρος | 4,5 kg |
| EAN Number | 8806096534601 |
| Εγγύηση | 3 έτη OnSite |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμώμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.
Ο πελάτης έχει το δικαίωμα υπαναχώρησης εντός 14 ημερών από την ημερομηνία παραλαβής. Ο πελάτης οφείλει να σέβεται την πολιτική επιστροφών εδώ Το προϊόν & το πακέτο πρέπει να είναι σε κατάσταση όπως παραδόθηκαν(εξαιρείται τυχόν φθορά στο κουτί από υπαιτιότητα μεταφορικής). Για ζητήματα λειτουργικότητας & χρήσης επικοινωνήστε με τους ειδικούς στο2105028500 ή 6987383570(Κινητό, viber ή Whatsapp) ή στο email: info@ledholics.com