Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Έχετε απορίες; Μην διστάσετε να επικοινωνήστε μαζί μας εδώ
Ρωτήστε τον ειδικό
Η MSI MAG 27C6F είναι η απόλυτη επιλογή για gamers που απαιτούν υψηλές επιδόσεις. Με ανάλυση Full HD (1920x1080), ρυθμό ανανέωσης 180Hz και χρόνο απόκρισης μόλις 0.5ms (GtG, Ελάχιστο), το ταχύτατο Rapid VA panel σου προσφέρει την ευκρίνεια και την ταχύτητα που χρειάζεσαι για να κυριαρχήσεις στο παιχνίδι. Χάρη στην τεχνολογία Adaptive-Sync, η οθόνη συγχρονίζεται με την κάρτα γραφικών σου για ομαλό, χωρίς σκισίματα gameplay, ακόμα και στις πιο απαιτητικές σκηνές δράσης. Εξοπλισμένη με όλες τις σύγχρονες gaming τεχνολογίες της MSI, η MAG 27C6F είναι σχεδιασμένη για να σου δώσει το ανταγωνιστικό πλεονέκτημα σε κάθε αναμέτρηση.
| Κατασκευαστής | MSI |
| Μοντέλο | 27C6F |
| Τεχνολογία Οθόνης | VA |
| Τύπος Χρήσης | Gaming |
| Διαγώνιος | 27" |
| Εύρος Διαγωνίου | 27'' έως 30'' |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 1920x1080 |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m² |
| Αντίθεση | 3000:1 |
| Χρόνος Απόκρισης | 0,5 ms |
| Curved | Ναι |
| Συχνότητα | 180 Hz |
| Part Number | MAG 27C6F |
| Μεικτό βάρος | 6,5 kg |
| Καθαρό βάρος | 4 kg |
| EAN Number | 4711377186537 |
| Εγγύηση | 3 έτη |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμόμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.