Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Έχετε απορίες; Μην διστάσετε να επικοινωνήστε μαζί μας εδώ
Ρωτήστε τον ειδικό
Η Οθόνη MSI 27" MP271A E2 IPS FHD 4ms, συνδυάζει τον σύγχρονο σχεδιασμό με την υψηλή απόδοση.
| Κατασκευαστής | MSI |
| Μοντέλο | PRO MP271A E2 |
| Τεχνολογία Οθόνης | IPS |
| Τύπος Χρήσης | Standard |
| Touch Screen | Όχι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| TV Tuner | Όχι |
| Διαγώνιος | 27" |
| Εύρος Διαγωνίου | 27'' έως 30'' |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 1920x1080 |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m² |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Χρόνος Απόκρισης | 4ms |
| Γωνία Θέασης | 178° / 178° |
| Ηχεία | Ναι |
| Curved | Οχι |
| Συχνότητα | 120 Hz |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Part Number | PRO MP271A E2 |
| Μεικτό βάρος | 3,8 kg |
| Καθαρό βάρος | 3,8 kg |
| EAN Number | 4711377236973 |
| Εγγύηση | 3 έτη |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμόμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.