Lighting-fast Delivery
Εύκολες επιστροφές
SSL Ασφαλείς πληρωμές
After-sales εξυπηρέτηση
Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση της διαθεσιμότητας παραλαβής
Έχετε απορίες; Μην διστάσετε να επικοινωνήστε μαζί μας εδώ
Ρωτήστε τον ειδικό
Πολυλειτουργικός εκτυπωτής LaserJet HP M234dw (6GW99F)
| Κατανάλωση ισχύος | 453 Watt (ενεργή εκτύπωση), 3,3 Watt (ετοιμότητα), 0,6 Watt (αναστολή), 0,6 Watt (αυτόματη απενεργοποίηση/ενεργοποίηση με LAN, ενεργοποιημένη κατά την παράδοση), 0,04 Watt (αυτόματη απενεργοποίηση/χειροκίνητη ενεργοποίηση), 0,04 Watt (χειροκίνητη απενεργοποίηση) |
| Ισχύς | Τάση εισόδου 110 V: 110 έως 127 VAC (+/- 10%), 60 Hz/50 Hz, 4,8 A; Τάση εισόδου 220 V: 220 έως 240 VAC (+/-10%), 60 Hz/50 Hz, 2.8 Α Απλής τάσης, το τροφοδοτικό διαφέρει ανάλογα με τον κωδικό προϊόντος με τον αναγνωριστικό αριθμό προαιρετικού εξαρτήματος #. |
| Τύπος τροφοδοσίας ισχύος | Ενσωματωμένο τροφοδοτικό ισχύος 110 V ή 200 V |
| Περιλαμβάνεται καλώδιο | Όχι, μπορείτε να προμηθευτείτε το καλώδιο USB ξεχωριστά |
| Τι περιλαμβάνεται στη συσκευασία | Πολυλειτουργικός εκτυπωτής LaserJet HP M234dw; Δοχείο μαύρου γραφίτη LaserJet HP (700 σελίδες); Προστατευτικό κάλυμμα; Οδηγός αναφοράς; Αφίσα εγκατάστασης; Οδηγός και φυλλάδιο εγγύησης σε ορισμένες χώρες; Καλώδιο τροφοδοσίας |
| Υποσημείωση για τα περιεχόμενα της συσκευασίας | [3] Για πληροφορίες σχετικά με την απόδοση του δοχείου που συνοδεύει τον εκτυπωτή σας, δείτε http://www.hp.com/go/toneryield. Οι τιμές απόδοσης μετρήθηκαν σύμφωνα με το πρότυπο ISO/IEC 19752 σε συνθήκες συνεχούς εκτύπωσης. Οι πραγματικές αποδόσεις διαφέρουν σημαντικά, ανάλογα με τις εικόνες που εκτυπώνονται και άλλους παράγοντες. |
| Αριθμός υποσημείωσης περιεχόμενων συσκευασίας | [3] |
| Υποσημείωση απόδοσης σελίδων | [5] Απόδοση κατά προσέγγιση. Η πραγματική απόδοση εξαρτάται από τον εκτυπωτή και τη χρήση. Για περισσότερες πληροφορίες: http://www.hp.com/go/pageyield. |
| Δοχεία/φιάλη εκτύπωσης, αριθμός | 1 (μαύρο) |
| Δοχεία αντικατάστασης | Δοχείο μαύρου γραφίτη LaserJet HP 135A, W1350A (~1100), δοχείο μαύρου γραφίτη LaserJet HP 135X, W1350X (~2400) |
| Υποσημείωση για την αντικατάσταση δοχείων | [4] Δηλωμένες τιμές απόδοσης με βάση το πρότυπο ISO/IEC 19752 σε συνθήκες συνεχούς εκτύπωσης. Οι πραγματικές αποδόσεις διαφέρουν σημαντικά, ανάλογα με τις εικόνες που εκτυπώνονται και άλλους παράγοντες. Για λεπτομέρειες: http://www.hp.com/go/toneryield |
| Αριθμός υποσημείωσης δοχείων αντικατάστασης | [4] |
| Χαρακτηριστικό αναλώσιμων | Δοχείο HP με τεχνολογία JetIntelligence |
| Συνδεσιμότητα, τυπική | 1 Θύρα δικτύου Gigabit Ethernet 10/100/1000Base-TX, 1 Hi-Speed USB 2.0 (συσκευή), Ασύρματη λειτουργία 802.11b/g/n, διπλής ζώνης 2,4 GHz/5 GHz |
| Δυνατότητα φορητής εκτύπωσης | Apple AirPrint™, Πιστοποίηση Mopria™; Εφαρμογή HP, Εκτύπωση Wi-Fi® Direct |
| Δυνατότητες δικτύωσης | 1 Ethernet 10/100Base-TX; 1 ενσωματωμένο Wi-Fi 802.11b/g/n |
| Δυνατότητα ασύρματης σύνδεσης | Ναι, ενσωματωμένο Wi-Fi 802.11b/g/n |
| Διαστάσεις συσκευασίας (Π x Β x Υ) | 497 x 298 x 388 mm |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 368,0 x 298,6 x 241,9 mm |
| Οθόνη | 1.27" Icon LCD |
| Περιοχή οθόνης (βρετανικό σύστημα) | 1.22 x 1.06 in |
| Περιοχή οθόνης (μετρικό σύστημα) | 31 x 27 mm |
| Μέγιστη μνήμη | 64 MB |
| Υποδοχές μνήμης | Όχι |
| Αναβάθμιση μνήμης | Όχι |
| Μνήμη | 64 MB |
| Τύπος σύνδεσης | Ασύρματη λειτουργία |
| Ταχύτητα επεξεργαστή | 500 MHz |
| Διαχείριση ασφάλειας | Secure Boot, Secure Firmware Integrity, Runtime Code Integrity, EWS με προστασία κωδικού πρόσβασης, ασφαλής περιήγηση μέσω SSL/TLS 1.0, TLS 1.1, TLS 1.2; TLS 1.0/1.1 απενεργοποιημένο ως προεπιλογή; Ενημέρωση σε OpenSSL έκδοση 1.1.1; Ενεργοποίηση/απενεργοποίηση θυρών δικτύου; SNMPv1, SNMPv2 και SNMPv3, αλλαγή κωδικού πρόσβασης κοινότητας; Ασφαλείς προεπιλογές, κρυπτογραφημένα αδρανή δεδομένα, ενεργή ενημέρωση υλικολογισμικού, κωδικός πρόσβασης διαχειριστή από προεπιλογή, επιλογή κρυπτογράφησης και TLS; Κλείδωμα λογαριασμού; Ρύθμιση ασφαλούς Wi-Fi |
| Λογισμικό με δυνατότητα λήψης | Από 123.hp.com: Εφαρμογή HP για Windows 10, Mac, φορητές συσκευές (Android και iOS); Από hp.com: Λογισμικό και προγράμματα οδήγησης πλήρων λειτουργιών (με πρόγραμμα εγκατάστασης) και HP Easy Start; Τεκμηρίωση και υποστήριξη προϊόντος; HP Print και Scan Doctor; Από λειτουργικό σύστημα φορητών συσκευών: Βλέπε «Εκτύπωση από φορητές συσκευές HP» (www.hp.com/go/mobileprinting); Από καταστήματα εφαρμογών για εφαρμογές ενσωματωμένες στο λειτουργικό σύστημα: Εφαρμογή HP, HP Print Service Plugin, Από hp.com για διαχειριστές εκτυπωτών: Προγράμματα οδήγησης Linux; Λογισμικό HP Web JetAdmin (HP SNMP Proxy Agent); Λογισμικό ReadIris. |
| Ενημερώσεις προγράμματος οδήγησης | http://www.123.hp.com |
| Συμβατότητα με Mac | Ναι |
| Συμπεριλαμβανόμενο λογισμικό | Χωρίς CD; Λογισμικό με δυνατότητα λήψης από τις διευθύνσεις http://www.hp.com ή http://www.123.hp.com |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα δικτύου | Windows 11, Windows Server, macOS 15 Sequoia, Linux |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 8.1; macOS 10.14 Mojave, macOS 10.15 Catalina, macOS 11 Big Sur, macOS 12 Monterey, macOS 15 Sequoia, Linux |
| Λειτουργικό σύστημα (υποστηριζόμενη σημείωση) | Δεν υποστηρίζει Windows® XP (64 bit) και Windows Vista® (64 bit) Λογισμικό πλήρων λειτουργιών διαθέσιμο μόνο για Windows 10 και νεότερες εκδόσεις, Για Windows Server 2008 R2 64 bit, 2012 64 bit, 2012 R2 64 bit, 2016 64 bit εγκαθίσταται μόνο το πρόγραμμα οδήγησης εκτύπωσης. Το λειτουργικό σύστημα Windows RT για tablet (32 και 64 bit) χρησιμοποιεί απλοποιημένο πρόγραμμα οδήγησης εκτύπωσης ΗΡ που είναι ενσωματωμένο στο λειτουργικό σύστημα RT, Τα συστήματα Linux χρησιμοποιούν λογισμικό HPLIP που είναι ενσωματωμένο στο λειτουργικό. |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μέσων, κύρια | 10 x 15 cm, A4; φάκελοι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μέσων | A4, A5, A6, B5 (JIS) |
| Εγγύηση κατασκευαστή | Περιορισμένη εγγύηση ενός έτους |
| Βάρος συσκευασίας | 9,6 kg |
| Βάρος | 7,6 kg |
| Περιλαμβάνεται καλώδιο | Όχι, μπορείτε να προμηθευτείτε το καλώδιο USB ξεχωριστά |
| Τι περιλαμβάνεται στη συσκευασία | Πολυλειτουργικός εκτυπωτής LaserJet HP M234dw; Δοχείο μαύρου γραφίτη LaserJet HP (700 σελίδες); Προστατευτικό κάλυμμα; Οδηγός αναφοράς; Αφίσα εγκατάστασης; Οδηγός και φυλλάδιο εγγύησης σε ορισμένες χώρες; Καλώδιο τροφοδοσίας |
| Υποσημείωση για τα περιεχόμενα της συσκευασίας | [3] Για πληροφορίες σχετικά με την απόδοση του δοχείου που συνοδεύει τον εκτυπωτή σας, δείτε http://www.hp.com/go/toneryield. Οι τιμές απόδοσης μετρήθηκαν σύμφωνα με το πρότυπο ISO/IEC 19752 σε συνθήκες συνεχούς εκτύπωσης. Οι πραγματικές αποδόσεις διαφέρουν σημαντικά, ανάλογα με τις εικόνες που εκτυπώνονται και άλλους παράγοντες. |
| Αριθμός υποσημείωσης περιεχόμενων συσκευασίας | [3] |
| Διαστάσεις συσκευασίας (Π x Β x Υ) | 497 x 298 x 388 mm |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 368,0 x 298,6 x 241,9 mm |
| Βάρος συσκευασίας | 9,6 kg |
| Βάρος | 7,6 kg |
| Ενσωματωμένη επιλογή wifi | Ναι |
| Συσκευασία:Καλώδιο USB | Όχι |
| Υποστήριξη AirPrint | Ναι |
| Κατασκευαστής | Hewlett Packard |
| Μέγεθος εγγράφου | A4 |
| Fax | Οχι |
| Τεχνολογία | Laser |
| Ανάλυση εκτύπωσης | Έως 600 x 600 dpi |
| Ταχύτητα εκτύπωσης ασπρόμαυρη | Έως 29 σελ./λεπτό |
| Ανάλυση σάρωσης | 600 x 1200dpi |
| Βάθος χρώματος | 24 bit |
| Ταχύτητα αντιγραφής ασπρόμαυρη | Έως 29 αντ./λεπτό |
| Σύνδεση | 1 Hi-Speed USB 2.0, 1 Fast Ethernet 10/100Base-TX, 1 Wireless 802.11b/g/n διπλής ζώνης (2,4/5,0 GHz) |
| Μνήμη | 64 MB |
| Μηνιαίος κύκλος λειτουργίας | Έως 20,000 σελίδες |
| Εκτύπωση διπλής όψης | Αυτόματη |
| ADF | Όχι |
| Τροφοδοσία χαρτιού | Δίσκος εισόδου 150 φύλλων |
| Έγχρωμη εκτύπωση | Ασπρόμαυρη |
| Θύρα Δικτύου | Ναι |
| Part Number | 6GW99F |
| Μεικτό βάρος | 9,99 kg |
| Καθαρό βάρος | 7 kg |
| EAN Number | 0194850664199 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
Για τιμολογήσεις προϊόντων έως τις 10:00πμ όλες παραγγελίες διεκπαιρεώνονται την ίδια ημέρα.
Οι αποστολές των προϊόντων γίνονται με Γενική Ταχυδρομική, BOX NOW, ACS, ELTA Courier ή Τοπικό Courier(Εντός Αττικής). Το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με το ογκομετρικό βάρος.
Για περισσότερες πληροφορίες για τα έξοδα αποστολών εδώ ή απευθείας στο βήμα Checkout βάζοντας ΤΚ & διεύθυνση. Εκτιμόμενος χρόνος παράδοσης σε 2-3 εργάσιμες(Ανάλογα την τοποθεσία του πελάτη)
Αποστολές στο εξωτερικό(Ευρώπη): Όλες οι αποστολές αποστέλλονται με DHL Express(2-3 ημέρες) ή DHL Economy Saver(3-5 ημέρες). Υποστηρίζουμε παραδόσεις σε Γερμανία, Γαλλία, Αυστρία, Ιρλανδία, Ολλάδια, Πολωνία, Ισπανία, Ιταλία, Βαλτικές & Σκανδιναβικές χώρες.